Yükleniyor...

Huobi (HTX) yakılan token’larla dönüm noktasına ulaştı

HTX (eski adıyla Huobi) 2023'ün 3.

huobi

HTX (eski adıyla Huobi) 2023’ün 3. çeyreğinde 24,75 milyon dolar gelir bildirdi ve bunun yüzde 20’sini token yakımına ayırdı.

Topluluk katılımını artıracak

Huobi eski ismiyle bilinen kripto para borsası HTX, 2023’ün 3. çeyreği mali raporunu yayınladı ve 24,75 milyon dolarlık güçlü bir gelir ortaya koydu. Borsa, bu kazancın yüzde 20’sini üç aylık token yakımına ayırdı. Bunun da yaklaşık iki milyon HT token’a denk geldiği kaydedildi. Bu stratejik hamlenin, şeffaflığı ve topluluk katılımını artırarak HT ekosistemi üzerinde önemli etkileri olması bekleniyor.

Dönüm noktasına ulaştı

2023’ün üçüncü çeyreğinde HTX, 2 milyon 62 bin 217 HT coin’i dolaşımdan kaldırarak önemli bir token yakımı gerçekleştirdi. Bu, platformun yakma mekanizmasında ileriye doğru atılan çok önemli bir adıma işaret etti ve 15 Ekim 2023 itibarıyla 301 milyon 2 bin 441 HT token’ın yakılmasına katkıda bulundu.

huobi

Eş zamanlı olarak dolaşımdaki deflasyon oranı yüzde 0,9718 gibi etkileyici bir seviyede gerçekleşti.

HTX’in 2023’ün 3. çeyreği için toplam 24,75 milyon dolara ulaşan geliri, token yakma girişiminin temelini oluşturdu. Bu gelir, spot, vadeli işlemler ve OTC ticaretinden elde edilen işlem ücretleri, marj kredilerine ilişkin faizler ve para çekme ücretleri dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan dolayı toplandı. Yenilikçi yakma mekanizmasının ise şeffaflığı ve topluluk katılımını artırmak için tasarlandığı kaydedildi.

HTX, gelirinin yüzde 20’sini token yakmaya ayırarak, HT ekosisteminin uzun vadeli sürdürülebilirliğine ve büyümesine olan bağlılığını sergilemiş oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner