Yükleniyor...

Italian National Team (ITA) Fan Token Nedir?

ITA Fan Token, İtalya Futbol Federasyonu tarafından Chiliz ile ortaklık kurularak çıkarılmış bir taraftar token'ıdır.

ITA fan token

ITA Fan Token, İtalya Futbol Federasyonu tarafından Chiliz ile ortaklık kurularak çıkarılmış bir taraftar token’ıdır. Italian National Team fan token, Socios uygulaması üzerinden piyasaya sürülmüştür.

ITA Fan Token Nedir?

İtalya Milli Futbol Takımının resmi fan token’ıdır. ITA token’a sahip olan kullanıcıların İtalya Milli Futbol Takımı ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunur. Takım kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilirler.

İtalya Futbol Federasyonu (FIGC), spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blokzinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklık kurarak, mevcut Avrupa Şampiyonunun taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulaması Socios.com’da 2022’de ITA Fan Token’ı listeledi. 2 Euro’dan satışa çıkarılan fan token‘ların toplam ön satış arzı ise 150 bin dolar olarak belirlendi.

ITA Token Nasıl Satın Alınır?

ITA fan token’ı satın almak için bu token’ın listelendiği kripto para borsaları üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ardından işlem yapmak istediğiniz borsayı seçip hesap oluşturmalısınız. ITA alımı için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Borsaya kaydolduktan sonra hesabınızı doğrulamanız gerekir.
  • Borsa hesabındaki cüzdana kredi veya banka kartıyla para transferi gerçekleştirmelisiniz.
  • Daha sonra, ITA almak için alım emri verebilirsiniz.
  • Alım emrinde, ne kadar ITA almak istediğinizi ve hangi fiyat aralığında almak istediğinizi belirtmeniz gerekir.
  • Alım işlemi gerçekleştiğinde, kripto varlıklar hesabınıza yatırılır.

ITA Hangi Borsalarda Var?

ITA token’ın listelendiği kripto para borsaları aşağıdaki gibidir. Bu borsalardan herhangi birinde hesap oluşturarak alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz;

  • Gate.io
  • Bitget
  • MEXC

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner