Yükleniyor...

Jupiter (JUP) dibi gördükten sonra gaza bastı!

Solana ekosisteminin en büyük DEX'i olan Jupiter (JUP) en düşük fiyatından harekete geçerek kayda değer bir artış yaşadı.

düşen grafik 2

Solana ekosisteminin en büyük DEX‘i olan Jupiter (JUP) en düşük fiyatından harekete geçerek kayda değer bir artış yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde airdrop furyasıyla inanılmaz bir ilgi yakalayarak eş zamanlı olarak pek çok borsada listelenen Jupiter (JUP) tekrardan gündeme oturdu. BTC’nin yükselmesine rağmen dominasyondan kaynaklı olarak ezilen popüler coin, gece saatlerinde 0,5203 dolara iğne atarak dip seviyesini oluşturmuştu. Ancak, daha sonrasında hem düşen trendi kırması hem de BTC dominasyonunu gevşemesi, pariteyi tekardan güvenli bölgeye taşıdı.

Taze projelere yoğun bir talep var!

Airdrop çılgınlığının hız kazanmasıyla birlikte yeni çıkan projeler direkt olarak göze çarpıyor. Özellikle de iyi getirisi olan airdroplar, sosyal medya platformlarında önemli bir yer edinip ilgili projeyi çok daha popüler hale getirebiliyor. Bu projelerden birisi de Jupiter oldu. Solana’nın en büyük DEX platformunun token’ı olan JUP yalnızca birkaç saat içinde 05205 dolardan 0,5715 dolara gelerek toplamda yüzde 9,67’lik bir artış yaşadı.

Haberin yazımı itibarıyla 0,5706 dolardan alıcı bulan JUP 0,5630 – 0,5771 doları destek bölgesi olarak koruması halinde sırasıyla 0,6209 – 0,6506 – 0,6844 ve 0,7207 dolara doğru bir hamle yapabilir. Bu süreçte Solana ekosistemindeki gelişmeler, SOL fiyatı ve Jupiter’in işlem hacmi gibi unsurlar belirleyici bir rol oynayacaktır. İşlerin tersine gittiği bir senaryoda ise 0,5203 dolara geri çekilme gözlemlenebilir. 0,5203 Doların aşağı yönlü kırılımı, büyük bir satış dalgasının habercisi olabilir.

Ekran Resmi 2024 02 05 15.51.20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner