Yükleniyor...

Kripto Analisti Ethereum (ETH) Fiyatının 360 ​​Dolar Olacağını Söyledi

İkinci en büyük para birimi Ethereum (ETH) 2019’da çoğunlukla 300 doların altında işlem gördü ancak bir analist 2020'de bu durumun değişebileceğini varsayıyor.

ethereum 2020

İkinci en büyük para birimi Ethereum (ETH) 2019’da çoğunlukla 300 doların altında işlem gördü ancak bir analist 2020’de bu durumun değişebileceğini varsayıyor. Bu tahmin, 31 Aralık’ta yeni yıl mucizesi olarak görüldü çünkü en büyük ikinci kripto Ethereum, Ocak 2018’de bin 300 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bu yıl herhangi bir önemli fiyat artışı sağlayamadı. ETH bu yıl sadece 26 Haziran’da 350 dolara çıktı. Zaman zaman, ETH fiyatının yükselip önceki seviyelerini geri kazanma tahminleri de ortaya çıkıyor.

Ethereum İçin Büyük Başlangıç

Kripto analisti @CryptoMichNL, ETH fiyatının, önemli bir desteğin altını işaretleyen bazı yükseliş farklılıkları gösterdiğine inanıyor. ETH belirli eylemler gerçekleştirirse (HL inşa etmek gibi), gelecek yıl ilk çeyrekte patlama yapabilir. Analist, bunun, 2020’de tüm kripto piyasası için büyük bir başlangıç ​​olacağına inanıyor.

Grafik, geçmişte HL’lerden sonra ETH fiyatının artmaya başladığını ve yılın ilk çeyreğinde bunun her zaman gerçekleştiğini göstermekte. Grafikte, analist ETH’nin 2020’de bir başlangıç ​​için ulaşabileceği olası bir seviye olarak 360 doları (0.050 BTC) işaret ediyor.

Ethereum Yılı

Uzman tüccar ve analist CryptoWolf önümüzdeki yıl Ethereum’un yükselişe geçeceğini dile getirdi. CryptoWolf ETH fiyat tahminleri sunmasa da şu ifadeleri kullandı: “2020, Ethereum yılı olacak.”

Birçoğu bu yıl büyüyen DeFi ekosistemini (Ethereum tarafından desteklenmektedir) fark etti. Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin geçtiğimiz günlerde DeFi’de yaklaşık 650 milyon dolar ETH’nin kilitli olduğunu belirtti. Defiprime web sitesinde DeFi şu şekilde açıklanıyor: “DeFi, eski finansal ürünleri aracısız çalışan güvenilir ve şeffaf protokollere dönüştürmek için merkezi olmayan ağlardan yararlanan harekettir.” Topluluk, bu ekosistemin 2020’de ETH fiyatını artıracağını umarak daha da büyümesini bekliyor.

Boğa Koşusu Sonrası

Bugün daha önce bildirildiği gibi, bir kripto tüccarı, Ether’in bir sonraki boğa koşusu sonrasında 10 bin dolara vuracağını belirtti. Şimdi, Ethereum topluluğu bu tahmin üzerine ateşli bir tartışma yaşıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner