Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Paribu, Ravencoin’i (RVN) Listelemeye Başladı

Türkiye'nin en büyük kripto para borsası Paribu, marketine Ravencoin'i (RVN) eklediğini duyurdu.

Paribu Ravencoin RVN

Türkiye’nin en büyük kripto para borsası Paribu, marketine Ravencoin’i (RVN) eklediğini duyurdu.

Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, Ravencoin (RVN) yatırma ve çekme işlemleri başlamış durumda. RVN/TL marketi ise yarın (2 Temmuz 2019) saat 13:00’da hizmete açılacak.

Paribu’nun RVN’yi marketine eklemesi sonrası borsanın marketinde işlem gören kripto para biriminin sayısı 17’ye yükseldi. Borsa en son marketine 27 Haziran’da Chainlink’i (LINK) eklemişti.

Şu anda kripto para borsa borsasının marketinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tron (TRX), Holo (HOT), Chainlink (LINK), Basic Attention Token(BAT), BitTorrent (BTT), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA), NEO (NEO), Tether (USDT) ve EOS (EOS) alınıp satılabiliyor.

Ravencoin (RVN) Nedir?

Ravencoin (RVN) dijital varlıkların yaratılması ve eşler arası transfer imkanı sunan açık kaynaklı bir Blockchain projesidir. Ravencoin, kullanıcıların ağ üzerinde herhangi bir gerçek dünya varlığını (örneğin emtia) veya dijital varlığını (örneğin sanal ürünler) yaratmasını ve onunla işlem yapmasını sağlar.

3 Ocak 2018’de piyasaya sürülen Ravencoin’in arkasında Bitcoin Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bruce Fenton ve projeye milyonlarca dolar yatırım yapan Overstock gibi birçok önemli isim ve şirket bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner