Ana Sayfa Haberler Kripto Paraları Konu Alan "Crypto" Filminden İlk Fragman Geldi

Kripto Paraları Konu Alan “Crypto” Filminden İlk Fragman Geldi

Yönetmeni John Stalberg Jr. olan ve başrollerini Kurt Russel ve Beau Knapp’in paylaştığı, kripto paraları konu olan “Crypto” adlı filmden ilk resmi fragman geldi. Suç, drama ve gerilim türlerinin bir bütünü olan filmde Luke Hemsworth, Alexis Bledel, Vincent Kartheiser gibi birçok önemli isim rol alıyor.

Yolsuzluk ve Dolandırıcılık Ağını Araştıran Bir Ajanın Hikayesi

Crypto

Film, New York’ta oldukça karışık bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmakla görevli bir ajanın hikayesini konu alıyor. Filmi kripto para topluluğu için önemli kılan şey ise hikayesinin büyük bir kısmının kripto paralar üzerine kurulu olması.

“Crypto” filminin yapımcılarının arasında Jordan Yale Levin’in yer alıyor olması özellikle büyük anlam taşıyor. Levine, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında verdiği bir röportajda, kripto paraların uzun bir süre hayatımızda kalması istediğini belirtmiş ve kripto paralarla amatör olarak ilgilendiğini dile getirmişti.

Filmin ilk resmi fragmanı 11 Mart’ta YouTube’da yayınlandı. Kısa süre içerisinde 500 binden fazla kez izlenen fragman filme olan ilginin bir hayli yüksek olduğunu gösteriyor.

Filme ilgi gösteren kripto para meraklıları, bilet satışında kripto paraların bir ödeme yöntemi olmasını talep ediyorlar. Bununla birlikte, bir kesim kripto paraların “suç” türündeki bir filmde yer almasını doğru bulmadığını dile getiriyor. Filmde kara para aklama noktasında kripto paraların kullanıldığı bir sahnenin olması rahatsız edici olarak değerlendiriliyor. Filmin afişinde “Korku, nihai para birimidir” sloganı yer alıyor. Birçok kripto para meraklısı filmin hikayesinden ziyade bu slogandan dolayı filme eleştirisel yaklaşıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti