Yükleniyor...

Kripto Şirketi Voyager Digital’den İflas Başvurusu

İlk olarak kripto hedge fonu Three Arrows Capital, ile başlayan iflas başvuruları Voyager Digital ile devam ediyor.

kripto sirketi voyager digitalden iflas basvurusud.jpg

İlk olarak kripto hedge fonu Three Arrows Capital, ile başlayan iflas başvuruları Voyager Digital ile devam ediyor. Bilindiği üzere Voyager Digital, kısa süre önce para çekme işlemlerini askıya almıştı. Son haberlere göre şirket, geç saatlerde iflas başvurusunda bulundu.

Voyager Digital, İflas Başvurusunda Bulundu

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirketi bu durumdan etkilendi. Son olarak elde edilen bilgilere göre; Voyager Digital, gece geç saatlerde iflas başvurusunda bulundu.

voyager digital tum islemlerini askiya aldi

Voyager Digital, kripto komisyoncusundan bir mahkeme başvurusuna göre New York’ta iflas başvurusunda bulundu. Bununla beraber Voyager Digital Holdings için yapılan dilekçeye göre, tahmini varlıklar 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında ve tahmini yükümlülükler 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında. Tahmini alacaklı sayısı 100.000’i aşıyor.

Voyager Digital CEO’su Stephen Ehrlich konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bu son derece zor bir karardı, ancak mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında doğru karar olduğuna inanıyoruz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Voyager, 650 milyon dolarlık bir kredinin başarısız geri ödemesi nedeniyle Three Arrows Capital hedge fonuna bir temerrüt bildirimi yayınlamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner