Yükleniyor...

Kripto trader’ı, Ethereum tabanlı altcoin’in BTC karşısında yükselebileceğini söyledi

Trader, BTC karşısında yüzde 160'ın üzerinde bir artış öngörüyor.

Fotoram.io 131

Trader, BTC karşısında yüzde 160’ın üzerinde bir artış öngörüyor.

Kripto par analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, merkeziyetsiz oracle sağlayıcısı olan Chainlink’in yerel token’ı LINK’in, BTC’ye karşı yüzde 167’den fazla artabileceğini iddia etti.

“Chainlink, BTC çifti üzerin önemli boyutta desteğe sahip ve muhtemelen buradan devam edecek. 0,00045 BTC üzerinde önemli bir kırılma olduğu takdirde 0,0008-0,001 BTC’ye doğru bir ralli görünüyor.”

Konuyla ilgili bir grafik de paylaşan analist, LINK/BTC trendinin tersine dönme yolunda olduğunu ve 0,0004480 BTC (18,63 dolar) direncini aşmak üzere olduğun kaydetti.

LINK/BTC, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0,00038110 seviyesinde yer alıyor.,

BTC’de düzeltme görülebilir

Lider kripto paradan da söz eden trader, varlığın boğa rallisinin ilk aşamalarında yer aldığını ve 36.000 dolar seviyesine doğru potansiyel bir düzeltmenin de sürpriz olmayacağını vurguladı.”

“Bitcoin, ayı piyasasına doğru ilerlemiyor yeni bir boğa rallisinin başlangıcında yer alıyor. Ancak bir boğa rallisinin başında olduğumuz için ayılar ve boğalar arasındaki mücadele yoğun olacak.”

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre 41,593 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner