Yükleniyor...

Merakla beklenen Hamster Kombat listelendi: Fiyat şaşırttı!

Bybit'OTC (piyasa öncesi) pazarda, herkesin merakla beklediği Hamster Kombat token'ı listeledi.

hamster kombat telegram oyun

Bybit’OTC (piyasa öncesi) pazarda, herkesin merakla beklediği Hamster Kombat token’ı listeledi.

Kripto para borsası Bybit, rekor kıran Hamster Kombat oyununun token’ını piyasa öncesi alım-satım için listeleyerek Telegram Open Network’te (TON) ortaya çıkan projelere desteğini sürdürüyor.

Bybit, 8 Temmuz’da Hamster Kombat (HMSTR) token’ının tezgah üstü (OTC) platformu Bybit Pre-Market Trading’de listelendiğini resmen açıkladı. Platform, yeni token’ların resmi olarak listelenmeden önce alınıp satılması için tasarlanmış olup alıcı ve satıcıların önceden belirlenmiş fiyatlarla işlem yapmalarına imkan sunuyor.

hamster kombat telegram

HMSTR işlemleri 8 Temmuz’da Bybit’in piyasa öncesi platformunda başladı.

Duyuruya göre, Bybit’in piyasa öncesi OTC platformunda 8 Temmuz saat 13:00’da HMSTR için işlemler açıldı. Borsa, programın ayrıntılarının kısa süre içinde açıklanacağını belirtti.

Bybit, HMSTR token’larının OTC’de listelenmesini “ileriye dönük önemli bir adım” olduğunu şu şekilde vurguladı:

“Bu özel erişim, kullanıcıların HMSTR token’ını piyasadan önce güvence altına almalarına ve yenilikçi bir ilerlemeye işaret ediyor.”

Piyasa öncesi işlemler HMSTR’nin listeleme fiyatını etkiler mi?

HMSTR şu anda Bybit Pre-Market Trading’de listelenmiş olsa bile, Hamster Kombat’ın token’ının spot alım-satıma ne zaman başlayacağı bilinmiyor.

Bybit, web sitesinde piyasa öncesi işlemler ilgili olarak “Piyasa öncesi işlemler piyasa beklentilerini yansıtabilirken, resmi listeleme fiyatının kendisi diğer farklı faktörlerden etkilenebilir” dedi ve ekledi:

Bybit Piyasa Öncesi Ticaret verilerine göre, HMSTR’nin piyasa öncesi fiyatı, Tether (USDT) cinsinden yazıldığı sırada yaklaşık 0,001 ila 0,1 dolar arasında değişiyor.

Hamster Kombat, Telegram’da oyuncuların sanal bir kripto para borsası işleten bir CEO rolünü üstlendiği bir dokun-kazan oyunudur. Mart 2024’te piyasaya sürülmesinden bu yana, oyun katılım açısından rekorlar kırıyor. Hamster Kombat yaratıcıları oyunun 150 milyon kullanıcıya ulaşan tarihteki en hızlı üçüncü uygulama olduğunu iddia ediyor.

Hamster Kombat nedir?

Hamster Kombat, Telegram üzerinde oynanan bir kripto para temalı oyunudur. Oyuncular bu oyunda bir kripto borsasının CEO’su rolünü üstlenir ve oyun içi görevler yaparak HMSTR tokenları kazanır. Hamster Kombat, öğrenmesi kolay bir tıkla-kazan oyunu olarak başlasa da hızla strateji ve simülasyon unsurlarıyla daha karmaşık hale gelir.

Oyun, oyuncuların günlük görevler ve etkinliklerle kripto borsalarını geliştirmelerini, liderlik tablolarında ilerlemelerini ve oyun içi paraları biriktirerek HMSTR tokenleri kazanmalarını sağlar. Bu tokenler, belirli dönemlerde yapılan airdroplar sırasında gerçek kripto paraya dönüştürülebilir. Oyuncular ayrıca kripto cüzdanlarını oyuna bağlayarak kazançlarını yönetebilir ve çekebilirler​.

Hamster Kombat’ın popülerliği, basit oynanışı ve kripto para kazanma imkanı sunmasıyla hızla artmaktadır. Oyunun sunduğu stratejik unsurlar ve büyüme potansiyeli, oyunculara hem eğlenceli bir deneyim hem de potansiyel kazanç fırsatları sunar​.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner