Yükleniyor...

Metaverse Game Studios, Pantera Capital ve Animoca Brands Liderliğinde 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Blokzinciri oyun geliştirme girişimi Metaverse Game Studios, Pantera ve Animoca Brands liderliğinde 10 milyon dolar yatırım aldı.

metaverse game studios pantera capital ve animoca brands liderliginde 10 milyon dolar yatirim aldi 6

Blokzinciri oyun geliştirme girişimi Metaverse Game Studios, Pantera ve Animoca Brands liderliğinde 10 milyon dolar yatırım aldı. 

Metaverse alanına ilişkin yatırımlar devam ediyor. Bunlardan sonuncusu, önde gelen blokzinciri oyun girişimlerinden Metaverse Game Studios’a yapılan yatırım oldu. Pantera Capital, Animoca Brands, Solana Ventures ve Everyrealm liderliğindeki bir turda 10 milyon dolar toplayan girişimin diğer yatırımcıları arasında OKX Blockdream Ventures, Mechanism Capital, Morningstar Ventures, Huobi Ventures ve Shima Capital yer aldı. 

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu, girişimin önde gelen oyunu Angelic için şu ifadeleri kullandı:

“Angelic, sofistike bir arka planla zenginleştirilmiş derin bir oyun katmanına sahip devasa çok oyunculu bir metaverse inşa ediyor. Bunun blokzinciri oyunları ile AAA oyunları arasındaki uçurumu kapatmaya yardımcı olacak doğru yaklaşım olduğuna inanıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner