Yükleniyor...

Metaverse Moda Haftası: 70 Marka Decentraland’de

Estée Lauder, Dolce & Gabbana, Forever 21 ve daha fazlası sanal moda deneyimine katılıyor.

FKhwNrFWYAEaaDQ

Estée Lauder, Dolce & Gabbana, Forever 21 ve daha fazlası sanal moda deneyimine katılıyor.

Decentraland, Metaverse Moda Haftası’nı başlattı: blockchain tabanlı sanal dünyada yüksek kaliteli tasarımcılar ve giyilebilir ürün satıcılarının bir araya gelmesiyle NFT koleksiyonları sergileniyor. Estée Lauder, Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana ve Forever 21 gibi markaların tümü sanal moda etkinliğine katılıyor.

Decentraland’ın kreatif direktörü Sam Hamilton’a göre dijital ürünlerin ve metaverse alışveriş deneyimlerinin yükselişiyle birlikte Decentraland’s Fashion Week, insanların kendilerini ifade edebilecekleri bir alan sağlamayı ve avatarlarındaki giyilebilir ürünler aracılığıyla kendi benlik anlayışlarını genişletmeyi hedefliyor. Hamilton, Coindesk’e özel verdiği demeçte şunları söyledi:

“Metaevrende insanların çok daha çirkin olduğunu görüyorum. İnsanlar NFT’ler için gerçekten harika bir kullanım örneği görecekler”.

27 Mart’a kadar Decentraland’ın Fashion District adlı yeni geliştirilen köşesinde defileler, galeriler ve markalara ev sahipliği yapan paneller açılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner