Yükleniyor...

NBA, Metaverse ve NFT İle İlgili Yeni Projesini Açıkladı

Profesyonel basketbol ligi organizasyonu NBA, metaverse ve NFT'leri basketbol ile birleştirecek NBAxNFT projesini duyurdu.

NBA NFT

Profesyonel basketbol ligi organizasyonu NBA, metaverse ve NFT’leri basketbol ile birleştirecek NBAxNFT projesini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Söz konusu proje, NFT’ler, oyunlar ve metaverse gibi konuları basketbol ile birleştirerek basketbol severlerin bu konularda etkileşim kurmasını sağlayacak.

NBA, NBAxNFT İsimli Yeni Projesini Duyurdu

Dünyanın en büyük profesyonel basketbol organizasyonu NBA, geçtiğimiz günlerde ‘NBAxNFT’ ismi verilen NFT projesini duyurdu. Lig, söz konusu projenin amacının basketbol ve Web 3’ü birleştirmek olduğunu; buna oyunların, NFT’lerin ve metaverse’ün de dahil olacağını ifade etti. Yani bu girişim, Web 3’ü basketbol hayranlarının bu konuda etkileşim kurmasını sağlayarak bir araya getirmeyi hedefliyor.

Yeni proje için Twitter hesabı ve bir Discord kanalı açan NBA, bu konudaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Twitter hesabını ‘NBA’in Web 3 yuvası’ olarak nitelendiren, Discord hesabını ise ‘Web 3’teki her şeyi tartışmak için’ kurulduğunu aktaran NBA, yeni projesiyle ulaşabildiği kadar çok kişiye ulaşmayı hedefliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x