Yükleniyor...

Nexo, Vauld’u Satın Almak İstiyor

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan ve Hindistan’da faaliyet gösteren Vauld, piyasadaki kötü gidişattan etkilenerek geçtiğimiz günlerde para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.

nexo vauldu satin almak istiyor

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan ve Hindistan’da faaliyet gösteren Vauld, piyasadaki kötü gidişattan etkilenerek geçtiğimiz günlerde para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. Kripto kredi hizmetleri sunan Nexo, Vauld’u satın almak istediğini aktardı.

Nexo’dan Vauld Adımı Geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Londra merkezli Nexo, durum tespitine başlayacağını ve Vauld’un yüzde 100’ünü satın almayı planladığını belirtti. Nexo, Vauld’u potansiyel olarak satın almak için bir süreç başlattığını duyurdu.

nexo vauldu satin almak istiyor

The Block‘un haberine göre, Nexo, Singapur merkezli şirketin yüzde 100’ünü satın almayı planlıyor. Vauld ile gösterge niteliğinde bir ön sözleşme imzaladığını söyleyen Nexo, durum tespiti yapmak için 60 günlük özel bir keşif süresi belirledi.

Nexo’nun kurucu ortağı Antoni Trenchev, The Block’a verdiği bir röportajda şu açıklamaları yaptı:

 Tam olarak ne olduğunu görmemiz gerekiyor ve bu biraz zaman alacak. Ama özel keşif dönemine sahip olduğumuz için, şu anda onlara bakan sadece biziz.

Trenchev, Nexo’nun durum tespiti sürecinin nasıl gittiğine bağlı olarak Vauld’u yeniden yapılandırabileceğini veya yeniden finanse edebileceğini aktardı. Trenchev, ayrıca Vauld’un Hindistan ve Güneydoğu Asya’da büyük bir ekosisteme sahip olduğunu sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x