Yükleniyor...

NFT Summit 2022 İstanbul’a Damgasını Vuracak

Türkiye'nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 2022, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28 – 29 Mayıs’ta başlıyor.

nft summit 2022 istanbula damgasini vuracak

Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 2022, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28 – 29 Mayıs’ta başlıyor. WEB 3 altyapılarına ve projelerine, NFT, metaverse, token, dApp ve blockchain projelerine ve şirketlerine yatırım yaparak, sektörde bir kuluçka merkezi görevini yürüten Meta Venture Fund, organize ettiği etkinlikte portföyündeki Aerospace, RoboClash ve Inflow Token gibi projeleriyle, NFT Summit İstanbul 2022‘de zirveye damgasını vuracak.

Dünyada büyük ses getiren NFT’ler, Türkiye’de de büyük ilgiyle karşılanıyor. Meta Venture Fund tarafından organize edilen Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 28– 29 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açıyor. Meta Venture Fund, portföyündeki Aerospace Finance, RoboClash ve Inflow Token, Face The Zeitgeist, apeXturco gibi projeleriyle etkinlikte fırtına estirmeye hazırlanıyor. Meta Venture Fund’ın, zirvede iki sürpriz projeyi daha duyurması bekleniyor.

nft 2

Projelerin tanıtımı ve lansmanı NFT Summit İstanbul’da yapılacak

Meta Venture Fund’ın portföyündekiAerospace Finance, web3 dünyasında güçlü ve güvenilir bir ekosistem yaratmak için geliştirildi. Bu ekosistemin içerisinde yer alan NFT, GameFi, DAO projeleriyle birlikte merkeziyetsiz birçok projenin finans ve ekosistem yönetimini son teknolojiyle geliştiren Aerospace Finance, bir merkeziyetsiz yapıdan daha fazlası olacak. Aerospace, NFT Summit İstanbul bünyesindeki lansmanıyla kendine ait $GALAXY’nin de ilk satışına başlayacak.

Profane Pigegon Studios ve Spike Games ortak projesi olarak Meta Venture Fund ve Games United yatırımıyla hayata geçecek olan RoboClash ise oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Kullanıcıların Avalanche platformunun kripto para birimi olan AVAX ile ödeme yaparak diledikleri sayıda Robo karakter satın alabildiği ve yine aynı para birimi ile oyun oynayıp AVAX kazanabildiği oyunun tüm karakterleri NFT’lerden oluşuyor. RoboClash’in ön lansmanı da 28 Mayıs’ta NFT Summit İstanbul’da gerçekleştirilecek. Web3 tabanlı RoboClash oyun projesinin ilk 10 bin eşsiz karakteri, lansmandan kısa bir süre sonra satışa sunulacak.

Meta Venture Fund’ın bir başka projesi Inflow Token ise influencerlar, takipçiler ve markalar arasındaki ilişkileri demokratikleştirmeye yardımcı olacaktır. Mevcut statüko, bir kişinin bir etkileyici olduğu bir durum. Takipçileri denklemden çıkarırsanız, tüm formül bozulur. Aynı zamanda, takipçilerin bu denklemden elde ettiği hiç ekonomik fayda yoktur. Inflow Token ile herkes kazanıyor. Takipçi takip ettiği influencer’dan angajman satın alıyor, bu satın almanın karı da token aracılığıyla bütün ekonomi ile paylaşılıyor. Ön satışına başlayan bu proje de NFT Summit İstanbul katılımcıları ile bulaşarak, tanıtımını yapacak.

Bu temel projelerin dışında, bir PFP ve avatar projesi olan apeXturco, metaverse temelli bir dijital ve modern sanat müzesi olan Face The Zeitgeist (Zamanın Ruhuyla Yüzleşme) da lansmanı yapılacak projelerin arasında yer alıyor. Meta Venture Fund, bu projelerin dışında geliştirdiği iki yeni işbirliği ve projeyi de ilk kez NFT Summit İstanbul’da açıklayacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x