Yükleniyor...

Bored Ape NFT’lerinin Değeri %50 Düşüş Yaşadı

Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin değeri, Mayıs ayının başından beri %50'den fazla düşüş yaşadı.

ape

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin değeri, Mayıs ayının başından beri %50’den fazla düşüş yaşadı.

The Block’un verilerine göre dünyanın en değerli NFT koleksiyonu BAYC’ın değeri ay başından bu yana %50’den fazla düşüş gösterdi. Geçtiğimiz günlerde NFT başına minimum fiyat 200.000 doların altına geriledi. Kısa bir süre önce bu koleksiyonun NFT’leri, minimum 400.000 dolar civarına alınabiliyordu. Satışlar da %30 oranında düştü.

Yuga Labs, yaşanan bu düşüşe karşın hala piyasada en çok talep gören NFT koleksiyonlarının yaratıcısı konumunda. Cryptorank’ın grafiğine göre en değerli 5 NFT koleksiyonunun üç tanesi Yuga Labs tarafından üretildi.

Grafiğe göre birincilik 6.272 aktif sahibi ile doğrudan BAYC koleksiyonuna gitti. Koleksiyonun ortalama piyasa değeri 2,15 milyar dolar. İkinci sırada da Otherdeed yer aldı. Koleksiyonun piyasa değeri 1,2 milyar dolar civarında yer aldı. Yuga Labs’ın diğer NFT koleksiyonu Mutant Ape Yacht da 816.7 milyon dolarlık piyasa değeriyle dördüncü sırada yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner