Oyun Tokenı Illuvium (ILV), Binance'te Listelenmesinin Ardından Yükselişe Geçti • Coinkolik
Yükleniyor...

Oyun Tokenı Illuvium (ILV), Binance’te Listelenmesinin Ardından Yükselişe Geçti

Illuvium (ILV), NFT'ler kullanan bir rol yapma oyunudur (RPG).

ILV

Illuvium (ILV), NFT’ler kullanan bir rol yapma oyunudur (RPG). Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine inşa edilen oyunun yerel tokenı, geçtiğimiz gün Binance’te listelendi.

Coingecko verilerine göre ILV, Binance’te listelenmesinin ardından %40’lık bir artış yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Oyun, oyuncuların ILV tokenını kullanarak online biçimde NFT yaratık tokenlarını toplaması şeklinde tasarlandı. Oyuncular bununla birlikte ILV tokenları stake derek, bunları protokol güncellemelerine oy vermek ve oyun gelirinden pay almak için kullanabilirler.

Proje geliştiricilerine göre Illuvium, kullanıcıların gas fee’lerinden kaçınmaların olanak sağlamak için ImmutableX blockchain’inini de kullanıyor.

“NFT projelerinin ve kullanıcılarının şu anda karşılaştığı en önemli problemlerden bir tanesi Ethereum ağındaki işlem yapma maliyetidir.

Ethereum’un işlem sayısındaki sınırlamalarla, işlem hızının artması için gas fee’leri yükselttiler. ImmutableX bunu değiştirerek kullanıcıların gas fee ödemesine gerek kalmadan, NFT takası yapmalarına olanak sağlıyor”

Illuvium yazı kaleme alındığı sırada günün en yüksek seviyesi olan 641 dolardan yaklaşık %10’luk bir düşüşle 586 dolar üzerinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x