Yükleniyor...

Paribu 39. İstanbul Film Festivali Tema Sponsoru Oldu

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği İstanbul Film Festivali’nin tema sponsoru Paribu oldu.

Paribu 39. Istanbul Film Festivali Tema Sponsoru Oldu

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği İstanbul Film Festivali’nin tema sponsoru Paribu oldu.

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu, Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği 39. İstanbul Film Festivali’nin tema sponsoru olduğunu duyurdu.

9-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik kapsamında, “Uluslararası Yarışma”, “Ulusal Belgesel Yarışması” ve “Filmekimi Galaları” gösterimleri sinemaseverlerle buluşuyor. “Uluslararası Yarışma” filmleri yalnızca festivalin çevrimiçi platformu filmonline.iksv.org’da gösterilmeye hazırlanırken, “Ulusal Belgesel Yarışması” ve “Filmekimi Galaları” filmleri ise hem çevrimiçi hem de Cinemaximum City’s Nişantaşı ve Kadıköy Sineması’nda gösterime giriyor. Festival kapsamında Ekim ayında toplam 40 yeni film izleyicileri bekliyor.

“Filmekimi Galaları” Paribu Desteğiyle İzleyicilerle Buluşuyor

İstanbul Film Festivali’nin en sevilen bölümlerinden “Galalar”, bu yıl Filmekimi’ni konuk ediyor. Merakla beklenen ödüllü filmler, Türkiye prömiyerlerini Paribu’nun desteğiyle “Filmekimi Galaları”nda gerçekleştirmeye hazırlanıyor. “Filmekimi Galaları” filmlerinin tümü sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşuyor. Filmlerden 5’i ise online olarak da gösterilecek.

Türkiye’nin en büyük sinema etkinliğine destek vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Paribu CEO’su Yasin Oral şunları söyledi:

“Paribu olarak, yılda 68 milyondan fazla seyirciyi ağırlayan sinema ekosisteminin bir parçası olmaktan dolayı son derece memnunuz. İş birliğimizle birlikte hem sinema sektörüne hem de dünyanın farklı ülkelerinde çekilen seçkin filmlerin sinemaseverlerle buluşmasına katkı sağladığımız için mutluyuz. İKSV Alt Kat’la başlayan yolculuğumuz İstanbul Film Festivali’yle devam ediyor. Hem iş birliği hem de sinemaya katkıları için İKSV’ye teşekkür ediyoruz. Paribu olarak kültür sanata destek vermeye ve bu alanda yeni değerler yaratmaya devam edeceğiz.”

Paribu sponsorluğundaki “Filmekimi Galaları” kapsamında gösterilecek filmler:

 • Anne Gibi / Asa ga Kuru / True Mothers / Naomi Kawase / Japonya (online ve sinema)
 • Önsezi Kitabı / The Book of Vision / Carlo Hintermann / İtalya, İngiltere, Belçika (online ve sinema)
 • İyi Bir Eş Olmanın Yolları / La bonne épouse / How To Be A Good Wife / Martin Provost / Fransa (online ve sinema)
 • Alabora / Surge / Aneil Karia / İngiltere (online ve sinema)
 • Pinokyo / Pinocchio / Matteo Garrone / İtalya, Fransa, İngiltere (online ve sinema)
 • Günler / Rizi / Days/ Tsai Ming-liang / Tayvan
 • 85 Yazı / Eté 85 / Summer of 85 / François Ozon / Fransa, Belçika
 • Alelade Bir Yuva / Nowhere Special / Uberto Pasolini / İtalya, Romanya, İngiltere
 • Umudun Dili / Persian Lessons / Vadim Perelman / Rusya, Almanya
 • Undine / Christian Petzold / Almanya, Fransa
 • Yaramaz Çocuk / Enfant Terrible / Oskar Roehler / Almanya
 • Kaçan Kadın / Domangchin yeoja / The Woman Who Ran / Hong Sang-soo / Güney Kore
 • Körkütük / Druk / Another Round / Thomas Vinterberg / Danimarka
 • Ter / Sweat / Magnus von Horn / Polonya, İsveç
 • Nomadland / Chloé Zhao / ABD
 • İnsan Sesi / The Human Voice / Pedro Almodóvar / İspanya, ABD

Çevrimiçi filmlerle ilgili ayrıntılı bilgiye filmonline.iksv.org; sinema salonu, film gösterimleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye ise film.iksv.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Paribu hakkında gelişmeleri daha yakından takip etmek için www.paribu.com/blog/ adresini kullanabilirsiniz.

Paribu Hakkında:

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 750 bin kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner