Yükleniyor...

Paribu Coin (PRB) Ne Zaman Listelenecek? Detaylar Açıklandı

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu’da PRB alış satış işlemleri bugün 14:

prb coin

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu’da PRB alış satış işlemleri bugün 14:00 itibariyle açılıyor. 

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, akıllı kontrat ve dağıtık uygulamaların geliştirileceği Paribu Net’in native token’ı PRB’nin, 21 Şubat’ta ön satışa çıkacağını duyurmuştu.

PRB‘nin ön satış tarihi 14 Şubat olarak belirlenmiş ancak bu tarih sonradan ertelenmişti. Paribu’nun Twitter üzerinden yaptığı duyuruya göre, Paribu Coin (PRB) ön satış tarihi 21 Şubat olarak açıklanmıştı.

Paribu Coin (PRB), 21 Şubat Tarihinde Ön Satışa Çıktı

Paribu Net blokzincirinin yerel coin’i PRB ile Paribu Net’te gerçekleşen işlemlerin ücretlerini ödeyebileceğiniz, stake ederek onay mekanizmalarında ve ağın yönetiminde söz sahibi olabileceğiniz bir coindir.  

Paribu’nun yaptığı açıklamaya göre PRB, 21 Şubat’taki ön satış fiyatları 9 TL ve 12 TL olarak belirlendi.

PRB ile Neler Yapılabilir?

PRB ile Paribu Net üzerinde ağ ücretini ödeyebilir, hızlı bir şekilde PRB ve Paribu Net üzerinde oluşturulan P20 token’larının transfer işlem ücretlerini PRB ile ödeyebilirsiniz.

Paribu Net üzerinde akıllı kontratlar ve dağıtık uygulamalar oluşturup bu sistemlerin ekonomilerini PRB ile inşa edebilirsiniz.

İlerleyen dönemde PRB bakiyenizi, aday validatörlerden birine stake ederek onay sürecinin bir parçası olabilir ve işlem ücretlerinden pay alabilirsiniz.

PRB bakiyenizle oylama gücü elde ederek ağın geleceğinde söz sahibi olabilir, geliştirme önerileri iletebilir ve/veya geliştirme önerilerini oylayabilirsiniz.

PRB’yi kısa bir süre sonra Paribu’da sadakat programlarında da kullanabileceksiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner