Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) Paribu'da EOS Dönemi Başladı!

Paribu’da EOS Dönemi Başladı!

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para borsalarından Paribu, platformuna EOS’u dahil ettiğini açıkladı. Son dönemde Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH) gibi kripto para birimlerini platformuna dahil etmesiyle adından sık sık söz ettiren yerli borsa devinden Türk Lirası (TL) ile EOS alıp-satmak artık mümkün.

EOS’un fiyatı şu anda 30,58 TL ile borsada işlem görüyor. EOS, dünyanın beşinci en büyük kripto para birimi konumunda. EOS’un piyasa değeri şu anda 4.8 milyar dolar.

Paribu EOS

Her yönü ile yatırımcıların ilgi gösterdiği, kendini kanıtlamış bir kripto para biriminin Paribu’ya dahil edilmiş olması yerli yatırımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Paribu tarafından yapılan basın açıklaması:

EOS/TL marketi bugün (25/10/2018) saat 18:00’de açılacaktır. EOS yatırma ve çekme işlemleri aktiftir. Ekim ayı sonuna kadar tüm EOS işlemleri ücretsizdir.

EOS’un Türkiye’de önde gelen bir kripto para borsasına eklenmesinin ne yönde ilgi göreceğini ise bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar