Yükleniyor...

Paribu Hub ve BÜYEM, Blokzincir Eğitimi için Hazır!

Paribu Hub ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle düzenlenecek olan Blokzincir Eğitimi için başvurular başladı.

Paribu Hub ve BUYEM Blokzincir Egitimi icin Hazir

Paribu Hub ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle düzenlenecek olan Blokzincir Eğitimi için başvurular başladı.

Türkiye’deki blokzincir bilinirliğini artırmayı ve ekosistemin ileriye dönük bir şekilde büyümesi için hizmetler sunmayı amaçlayan Paribu Hub, eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. BÜYEM iş birliğiyle daha önce de iki kez düzenlenen blokzincir eğitimlerinin üçüncüsü 15 Şubat ile 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Üçüncüsü düzenlenecek olan Blokzincir Eğitimi, 20 kişilik kontenjanla sınırlı tutulacak.

Paribu Hub ve BÜYEM, Blokzincir Eğitimi Programının Üçüncüsünü Düzenliyor

Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle üçüncü Blokzincir Eğitimi için hazırlıklarını tamamladı.

Ayrıca, 15 Şubat ile 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan eğitime başvuran adaylar arasından 10 kişi, Paribu bursu alma hakkı kazanacak.

Toplamda 24 saatlik bir programdan oluşacak eğitim, şu başlıkları irdeleyecek;

  • Blokzincir Nedir?
  • Para Sistemleri ile Blokzincir İlişkisi
  • Blokzincir ile Yatırım İlişkisi

Başvuranlar arasından yapılacak değerlendirme sonucunda, Paribu bursu alma hakkı kazananlar eğitime ücretsiz katılabilecek.

Eğitime kayıt olmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, BÜYEM’in web sitesini ziyaret edebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner