Paribu Hub, Web3 Eğitimi Düzenliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Paribu Hub, Web3 Eğitimi Düzenliyor

Paribu Hub ve PatikaDev iş birliği ile web3 temellerinden başlayan eğitim düzenleyecek.

Paribu Hub Web3 Egitimi Duzenliyor

Paribu Hub ve PatikaDev iş birliği ile web3 temellerinden başlayan eğitim düzenleyecek.

İnternetin geleceğini yansıtan web3, şirketlerin ileriye dönük planları arasında önemli bir yere sahip. Dijitalin hayatımızın neredeyse her alanında olması insanlığın geleceğini de şekillendiriyor. İnternet ile birlikte özellikle son 20 yıl içerisinde sıkça radikal değişikliklere tanıklık ediyoruz. Web3 de aslında gelecek için atılan ilk adımların birçoğunda yer alıyor. Paribu ise web3 alanına ilgi duyanlar için bir iş birliğiyle eğitim sunuyor.

Paribu Hub, Patika.dev İş Birliğiyle Eğitim İmkanı Sağlıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paribu Hub, geleceğin teknolojisi olan web3’ün temellerini öğretmek için Patika.dev ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Türkiye’nin en büyük yazılımcı topluluğuna sahip girişimlerinden Patika.dev ile iş birliği yapan Paribu Hub, web3 alanında akıllı sözleşme ve solidity practicum eğitimi düzenliyor.

web3.0 metaverse

Teorinin denetimli pratik uygulamasını vermek için tasarlanmış olan bu eğitimde; web3 teknolojileri ile ilgilenen, en az bir yazılım dili bilen, araştırmayı, öğrenmeyi, paylaşmayı seven herkese açık ve ücretsiz olacak.

Eğitime katılan ve başarılı olan katılımcılar ihtiyaca yönelik pozisyon açılması durumunda Paribu’da çalışma imkânı da elde edebilecek. 16 Aralık ve 22 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek eğitim için son başvuru tarihi ise 8 Aralık.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x