Yükleniyor...

Cosmos Tabanlı DeFi Projesi, 10 Milyon Dolar Topladı

Cosmos (ATOM) tabanlı DeFi projesi Onomy Protocol, özel bir token fonlama turundan 10 milyon dolar topladı.

Cosmos Tabanli DeFi Projesi 10 Milyon Dolar Topladi

Cosmos (ATOM) tabanlı DeFi projesi Onomy Protocol, özel bir token fonlama turundan 10 milyon dolar topladı.

Kripto para piyasasındaki ayı döngüsü, sektördeki projelere yapılan yatırımların önüne geçemedi. Kripto piyasası düşüş yönlü ve sancılı sürecini sürdürürken, güçlü projelere yapılan fon destekleri artıyor. Son zamanlarda, seri yatırım turları, özel yatırım turları ve tohum yatırım turları dikkat çekti. Birçok güçlü proje, 100 milyon dolar üzerinde finansman desteği toplamayı başardı. Genel anlamda ise projeler milyonlarca dolarlık fon topladı. Bu projelerden biri olan DeFi platformu Onomy Protocol, güçlü isimlerin katıldığı yatırım turundan 10 milyon dolar aldı.

Cosmos Tabanlı DeFi Projesi Onomy, Güçlü İsimlerden Destek Aldı

Cosmos (ATOM) tabanlı DeFi platformu Onomy, Bitfinex, GSR ve Ava Labs gibi isimlerden 10 milyon dolarlık bir fon topladı.

Majör kripto para projeleri arasında görülen Cosmos, tüm hızıyla ekosistemini genişletiyor. Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu, DeFi, NFT ve metaverse alanlarında yeni projelere kapılarını açıyor. Bu projelerden birisi olan Onomy, Cosmos ağında hizmetlerine başlayacak.

Protokol, merkeziyetsiz borsa (DEX) ve cüzdan dahil olmak üzere ürünlerini DeFi tarafına yönlendirmek istiyor. Bu sayede Onomy, DeFi ve forex piyasalarını yakınlaştırabilecek.

Onomy kurucu ortağı Lalo Bazzi, fonun gelecekteki token’ler için basit bir anlaşma ile güvence altına alındığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner