Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Paribu NEO'yu Portföyüne Ekledi

Paribu NEO’yu Portföyüne Ekledi

ABONE OL:google-news

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, kripto para birimi NEO’yu portföyüne eklediğini duyurdu. Borsanın bu son atılımı ile portföyündeki kripto para biriminin sayısı 9’a çıkmış oldu. Şu anda Paribu’da BTC, XRP, ETH, XLM, ADA, LTC, TRX ve EOS yer alıyor. Bu kripto paralar arasında artık NEO da yer alıyor.

NEO/TL Marketi Bugün Açılıyor

Kripto para borsası Twitter’dan yaptığı duyuru ile NEO yatırma ve çekme işlemlerinin başladığını açıkladı. NEO/TL marketinin ise bugün saat 16:00’da hizmete açılacağı kaydedildi. Borsa, GAS dağıtımı konusunda NEO’nun dokümantasyonunda sadık kalınacağı bilgisini paylaştı. Kripto para birimi NEO’nun şu anki fiyatı 7,64 dolar. Toplam piyasa değeri bakımından en değerli 17. kripto para birimi olan NEO’ya Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının büyük ilgi göstereceği ise kuvvetle muhtemel.

Kripto para birimi NEO, Çin merkezli ve “Çinliler’in Ethereum‘u” olarak adlandırılıyor. 2014’te kripto para piyasasındaki yerini alan NEO’da transfer ücreti bulunmuyor. Yani kripto para birimini bir borsadan başka bir borsaya aktarmak için hiçbir ücret ödenmiyor. NEO arzı 100 milyon adet ile sınırlandırılmıştır ve şu an dolaşımdaki miktarı 65 milyondur. NEO sahiplerine dönem dönem GAS coin ödülleri verilir. Bunun için herhangi bir şey yapılmasına gerek yok. Paribu, Türkiye’nin en büyük kripto borsalarından biri. Borsanın son 24 saatlik işlem hacmi 2.4 milyon dolar. Son dönemde platformunda yaptığı yeniliklerle adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Borsa, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde platformunda Google 2FA, karanlık mod, yenilenen anasayfa gibi bir dizi geliştirme yapmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar