Paribu Ödenmiş Sermayesi 500 Milyon TL'ye Yükseldi • Coinkolik
Yükleniyor...

Paribu Ödenmiş Sermayesi 500 Milyon TL’ye Yükseldi

Ödenmiş sermayesini 500 milyon TL'ye yükselten Paribu, bu artışla Türkiye'nin en yüksek ödenmiş sermayesine sahip kripto para işlem platformu oldu.

Paribu kripto

Ödenmiş sermayesini 500 milyon TL‘ye yükselten Paribu, bu artışla Türkiye’nin en yüksek ödenmiş sermayesine sahip kripto para işlem platformu oldu.

Kripto para işlem platformu Paribu, altıncı yılında ödenmiş sermayesini 500 milyon TL‘ye çıkardı. Paribu’dan gelen açıklamada, daha önce 40 milyon TL olan ödenmiş sermayenin tamamen ödendiği bildirildi. Ayrıca Paribu, yeni artışın dağıtılmamış geçmiş yıl kârlarından karşılandığını aktardı. Böylelikle Paribu, bu artış ile birlikte Türkiye’nin en yüksek ödenmiş sermayesine sahip kripto platformu oldu.

Paribu, Altıncı Yılında Ödenmiş Sermayesini 500 Milyon TL’ye Yükseltti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paribu, 6. yılında 6 milyondan fazla bir kullanıcıya ulaşarak Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve kripto para işlem platformlarından birisi haline geldi. Ayrıca Paribu, 6.yılında ödenmiş sermayesini 500 milyon TL‘ye yükseltti.

Paribu CEO‘su Yasın Oral, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Oral, “Alanında lider şirket olmanın sorumluluğuyla hareket ederek kullanıcılarımızla birlikte oluşturduğumuz bu katma değeri, sürdürülebilir çalışmalar için değerlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Oral, ayrıca, daha önce 40 milyon TL olarak ödenmiş sermayenin geçmiş yıl kârlarıyla 500 milyon TL’ye yükseltilmesine dikkat çekti. Oral, Türkiye’nin en yüksek ödenmiş sermayesine sahip kripto para işlem platformu olduklarının altını çizdi.

Ödenmiş sermayedeki yükselişte 6 milyonun üzerinde Paribu kullanıcısının etkisi olduğunu işaret eden Oral, şunları söyledi;

Bu gelişmede 6 milyonun üzerinde Paribu kullanıcısının duyduğu güvenin büyük etkisi var. Alanında lider şirket olmanın sorumluluğuyla hareket ederek kullanıcılarımızla birlikte oluşturduğumuz bu katma değeri, sürdürülebilir çalışmalar için değerlendirmeye devam edeceğiz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x