Yükleniyor...

Paribu, “ParibuLog” Adını Verdiği Blog Sayfasını Yayına Aldı

Türkiye'nin en yüksek hacimli kripto para borsası Paribu, "Kripto para piyasasında ihtiyacınız olan yatırım tavsiyesi değil, doğru bilgidir" mottosuyla ParibuLog adını verdiği blog sayfasını yayına aldı.

Paribu ParibuLog

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para borsası Paribu, “Kripto para piyasasında ihtiyacınız olan yatırım tavsiyesi değil, doğru bilgidir” mottosuyla ParibuLog adını verdiği blog sayfasını yayına aldı.

ParibuLog Nedir?

ParibuLog’da Paribu’dan haberler, sektörel gelişmeler, Paribu ve hizmetlerinin kullanım rehberleri, nedir ve nasıl içerikleri yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra ParibuLog üzerinden Paribu’da kariyer olanaklarını incelemek ve açık pozisyonlara doğrudan başvuru yapabilmek de mümkün.

CoinMarketCap’in verilerine göre Paribu, son 24 saate 7.1 milyon dolarlık hacimle Türkiye’nin en büyük kripto para borsası konumunda. Borsanın marketinde Bitcoin‘den Waves’e, Ethereum’dan Chainlink’e kadar 18 kripto para birimi işlem görüyor. Borsa, marketinde işlem gören kripto para sayısı bakımından Türkiye’deki borsaların çok önünde yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner