Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Paribu, Platformuna Tether'i (USDT) Ekledi

Paribu, Platformuna Tether’i (USDT) Ekledi

ABONE OL:google-news

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, son dönemde birçok altcoin’i platformuna bir bir ekliyor. Kripto para borsasının son hamlesi bir stablecoin olan Tether (USDT) tarafında oldu. Borsa, Tether’i (USDT) platformuna eklediğini duyurdu.

Tether (USDT) Yatırma ve Çekme İşlemleri Başladı

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, şu anda Tether (USDT) yatırma ve çekme işlemleri başladı. USDT/TL marketi ise yarın (29 Ocak 2019) açılacak. Şu anda borsanın portföyünde bulunan kripto para birimleri BTC, XRP, ETH, XLM, NEO, TRX, LTC, ADA ve EOS şeklinde. USDT ile Paribu’nun marketinde işlem gören kripto para birimlerinin sayısı 10’a yükselmiş oldu. Borsa, kısa bir süre önce platformuna NEO’yu eklediğini duyurmuştu.

CoinMarketCap‘in verilerine göre stablecoin Tether (USDT), toplam piyasa değeri bakımından 5. en büyük kripto para birimi konumunda. İtibari para birimlerine dayanan ilk kripto para olarak bilinen Tether, ABD dolarına dayanıyor ve sabit oranı ile kripto para yatırımcılarına piyasadaki felaketlere karşı koruyor. Bu yönü ile Tether’in yatırımcılar arasındaki yeri oldukça özel.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar