Yükleniyor...

Paribu, Platformuna Tether’i (USDT) Ekledi

Türkiye'nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, son dönemde birçok altcoin'i platformuna bir bir ekliyor.

Paribu Tether USDT

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, son dönemde birçok altcoin’i platformuna bir bir ekliyor. Kripto para borsasının son hamlesi bir stablecoin olan Tether (USDT) tarafında oldu. Borsa, Tether’i (USDT) platformuna eklediğini duyurdu.

Tether (USDT) Yatırma ve Çekme İşlemleri Başladı

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, şu anda Tether (USDT) yatırma ve çekme işlemleri başladı. USDT/TL marketi ise yarın (29 Ocak 2019) açılacak. Şu anda borsanın portföyünde bulunan kripto para birimleri BTC, XRP, ETH, XLM, NEO, TRX, LTC, ADA ve EOS şeklinde. USDT ile Paribu’nun marketinde işlem gören kripto para birimlerinin sayısı 10’a yükselmiş oldu. Borsa, kısa bir süre önce platformuna NEO’yu eklediğini duyurmuştu.

CoinMarketCap’in verilerine göre stablecoin Tether (USDT), toplam piyasa değeri bakımından 5. en büyük kripto para birimi konumunda. İtibari para birimlerine dayanan ilk kripto para olarak bilinen Tether, ABD dolarına dayanıyor ve sabit oranı ile kripto para yatırımcılarına piyasadaki felaketlere karşı koruyor. Bu yönü ile Tether’in yatırımcılar arasındaki yeri oldukça özel.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner