Yükleniyor...

Paribu ve Visa Ortaklığıyla Yapılacak Girişimde Geri Sayım Sürüyor

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu ile dijital ödemede dünya lideri olan Visa’nın yürüttüğü ortak çalışmada geri sayım sürüyor.

Paribu ve Visa 1

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu ile dijital ödemede dünya lideri olan Visa’nın yürüttüğü ortak çalışmada geri sayım sürüyor. Kendi sektörlerinin iki dev şirketinin işbirliği yaparak kripto para kullanımını gündelik hayatın içine taşıması bekleniyor.

Basın Toplantısı Ertelendi

Paribu ve Visa’nın 19 Aralık’ta yapacağı duyurulan basın toplantısı ertelendi. Türkiye’deki kripto para topluluğunun büyük bir merakla beklediği basın toplantısının erteleme kararının uluslarası bir şirket olan Visa’daki prosedürlerin devam etmesi nedeniyle alındığı tahmin ediliyor. Daha önce “Paribu ve Visa Türkiye’de bir ilk için bir araya geliyor” diye duyurulan çalışmanın önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

Haziran ayında ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Visa ile işbirliği yaparak kullanıcıların alışverişlerinde kripto para kullanmasını sağlayacak bir debit kartı kullanıma sunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x