Yükleniyor...

Paribu, Webrazzi Fintech 2020’nin Altın Sponsoru Oldu

Paribu, "Türkiye’nin en etkili fintech konferansı” sloganıyla düzenlenecek olan Webrazzi Fintech 2020’nin altın sponsoru oldu.

Paribu

Paribu, “Türkiye’nin en etkili fintech konferansı” sloganıyla düzenlenecek olan Webrazzi Fintech 2020’nin altın sponsoru oldu.

16 Aralık’ta gerçekleşecek olan etkinlikte, yeni finansal teknolojiler konuşulacak. Webrazzi Fintech 2020’de Paribu CEO’su Yasin Oral da bir konuşma gerçekleştirecek. Paribu CEO’su Oral’ın konuşması 10.30’da başlayacak.

Webrazzi post1 Blog 720x360 1

Etkinliğe ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Günümüzün yeni finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain entegrasyonu, regtech ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatıracağız. Fintech dikeyinde sektöre yön veren kişilerin yer alacağı konferansta workshop salonlarımızda farklı eğitimlere katılabilir, kendinizi bu dikeyde geliştirebilirsiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner