Yükleniyor...

Phemex Kap Bi Coin – Metaverse Edisyonu (Sponsorlu)

Eğer haberleri izlemeyi kasten kaçırmıyorsanız, muhtemelen Metaverse'i duymuşsunuzdur.

Ekran Resmi 2022 01 25 11.25.15

Eğer haberleri izlemeyi kasten kaçırmıyorsanız, muhtemelen Metaverse’i duymuşsunuzdur. Facebook (şimdi Meta), sosyal medyanın evrimine verdiği muazzam destekle son zamanlarda sık sık manşetlerde. Fakat, küresel sosyal medya devi, geleceğin dünyasına cesur adımlar atan tek şirket değil.

Blok zinciri, özellikle son iki yılda NFT’lerin popülaritesindeki artış sayesinde dijital mülkiyet kavramını ana akıma getiren Metaverse hareketinin ön saflarında yer alıyor. Metaverse’i hayata geçirdikçe, fiziksel ve dijital benliklerimiz arasındaki sınırlar bulanıklaşmaya başlayacak ve bu ekosistemdeki finansal varlıkları güvenli bir şekilde yönetmenin şekli giderek daha önemli hale gelecek.

Singapur merkezli bir dijital varlık borsası olan Phemex, Web 3.0 devrimini teşvik etmek için tüm yıl boyunca kampanyalar, etkinlikler düzenleyerek ve hediyeler dağıtarak Metaverse hareketine verdiği desteği açıkça ifade etti. Borsa geçtiğimiz hafta bir dizi NFT, GameFi, P2E ve Metaverse ile ilgili tokenleri listeleyerek toplam işlem çifti sayısını 52’ye çıkardı.

image 1
 • SAND – Oyuncuların kendi oyun deneyimlerinden para kazanabilecekleri Sandbox Metaverse oyununun ana yardımcı program tokeni
 • ALICE – Blok zinciriyle güçlendirilmiş çok oyunculu bir oluşturucu oyunu olan MyNeighborAlice’in yerel tokeni
 • ENS – Ethereum ağında herkesin kendi alan adını oluşturmasına izin veren Ethereum İsim Hizmeti
 • ANKR – Bir web 3.0 altyapısı ve zincirler arası DeFi platformu olan Ankr’a destek veren bir ERC20 tokeni
 • NU – Merkezi olmayan bir şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi olan NuCypher’in yerel tokeni
 • GTC – Web 3.0 için yeni altyapıyı destekleyen bir topluluk olan Gitcoin’in yönetim tokeni
 • OCEAN – Ocean protokolü, kullanıcıların ERC20 tabanlı veri tokenlerini kullanarak verilerinden para kazanmalarına olanak tanır
 • MASK – Mask ağı, kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar göndermesine olanak sağlayarak, merkezi olmayan bir ağ ile internet arasında köprü kurar.
 • USDC – Circle tarafından çıkarılan ERC20 tabanlı sabit coin
 • YGG – Yield Guild Games, oyuncuları blockchain oyunlarına getirmeyi amaçlayan, oynayarak kazanılan bir oyun loncasıdır.
 • AGLD – LOOT NFT projesinin yerel ERC20 tokeni olan Adventure Gold
 • SLP – Smooth Love Potion, Axie Infinity oynayarak kazanılan yerel tokenlerdir ve yeni Axieler üretmek için kullanılabilir

Ve hemen ardından da 30.000$ ödül havuzlu “Kap Bi Coin – Metaverse Edisyonu” etkinliğini düzenleyerek bu tür etkinliklere bir yenisini daha ekledi.

Platforma yeni kayıt yapan ve gerekli diğer şartları yerine getiren kullanıcıların 10 USDT airdrop kazanma şansı elde edeceği, ayrıca işlem hacmiyle de işlem bonusu kazanılabilecek etkinlik 26 Ocak’ta sona eriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner