Yükleniyor...

Piyasadaki Dalga, Huobi Borsa Coin’i HT’yi de Vurdu

Geçtiğimiz gün KuCoin'e dava açılmasının ardından, konuyla ilgisi olmayan Huobi'nin coin'i HT, 4,81 dolardan 0,31 dolara düştü.

Huobi 1

Geçtiğimiz gün KuCoin’e dava açılmasının ardından, konuyla ilgisi olmayan Huobi’nin coin’i HT, 4,81 dolardan 0,31 dolara düştü.

Geçtiğimiz gün New York Düzenleyicisi, popüler kripto para borsası KuCoin’e dava açtı. Bu haberin etkisiyle, kripto para piyasasında güçlü bir düşüş gözlemlendi. Ancak bu haberden en çok etkilenen bir diğer borsa Huobi oldu. Konuyla ilgisi olmayan Huobi’de, yerel borsa coin’i olan Huobi Token‘ın fiyatındaki düşüş dikkat çekti. HT, anlık bir fiyat hareketiyle 4,81 dolardan 0,31 dolara gerileyerek eleştirilerin hedefi haline geldi.

KuCoin’e Dava Açıldı, Huobi Düştü!

KuCoin’e dava açıldığı haberlerinin düştüğü zaman diliminde, Huobi borsasının yerel coin’i olan HT’de ilginç hareketler gözlemlendi. HT, yüzde 93’lük bir düşüş yaşadı ve hemen ardından eski fiyat seviyesine geri döndü.

Huobi Token

Huobi Token (HT) tarafında, en keskin ve en güçlü düşüş Huobi borsasındaki paritelerde gözlemlendi. Diğer borsalarda HT, 1 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı.

Huobi danışmanı ve Tron kurucusu Justin Sun, HT’nin düşüşünü piyasada birkaç kullanıcının neden olduğu kaldıraçlı tasfiyelerin etkisine bağladı. Sun, tüm kripto kullanıcılarından özür diledi. Sun, likiditeyi daha iyi bir hale getirmek için yoğun mesai harcadıklarını aktardı.

Ayrıca Sun, borsadaki likidite durumlarını daha iyi bir hale getirmek amacıyla 100 milyon dolarlık likidite fonu kuracaklarını belirtti. Bu fon, tamamen ABD doları cinsinden olacak ve platformun çoklu para birimi likiditesini güçlendirecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner