Yükleniyor...

Poloniex Yeni Uygulamalarını Hayata Geçiriyor

Dünyaca ünlü bir kripto para borsası olan Poloniex, Şubat ayından bu yana elde ettiği gelirlerini arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyor.

poloniex borsasi

Dünyaca ünlü bir kripto para borsası olan Poloniex, Şubat ayından bu yana elde ettiği gelirlerini arttırmak için çeşitli çalışmalar yapıyor. Bir blogda ise yıl sonu karını arttırmak için yapılan projeler tek tek anlatıldı. ABD’li müşterilere ürün kredisi verilmesi ve yatırımcıların desteklenmesi ise en çok beğenilen projeler arasında yer alıyor.

Borsa 10 ekim tarihi itibariyle GNO, AMP ve EXP coinlerini ortadan kaldıracağını açıkladı. Bu coinlerin ise toplam yatırım değerleri sırasıyla 24 milyon, 137 bin dolar ve 3 milyon dolar seviyelerinde.

Müşteriler ise etkilenen varlıklarda ki yatırımlarını çekmesi için sadece 30 gün süre tanındı. Son tarih ise cüzdanlarda ki aktarma hızına bağlı olarak belki uzatılabilir. Tüm borsa da yatırımı olan kullanıcılara ise bu durum e-posta yöntemi ile bildirilecek.

Poloniex, müşterilerin ağın çevrim dışı olması durumunda ise para çekme işlemlerinin kilitlenmesine güzel bir çözüm buldu. Soğuk depolarda yer alan fonlar herhangi bir sıkıntı durumuna önlem olarak güvence altına alınacak. Tabi bu fonlar belirli bir süre ile güvence altına alınacak, tarihler bittikten sonra fonların boşaltılacağı belirtildi.

Poloniex, ABD müşterileri için ürünlerini kaldırması için ise net bir tarih belirtmesine de müşterilere en az 7 gün önceden haber verilecek. Mevcut krediler ise açık kalmakla birlikte faiz işletileceği de açıklandı. Poloniex ise son gelen bilgilere göre işlem hacmini arttırarak Bittrex’i geçmiş durumda.

Her ne kadar durum bu şekilde olsa da borsa hakkında birçok şikayet konusu bulunmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner