Popüler Analiste Göre 1 Metaverse Altcoin'i ve İki Ek Kripto Para Yükselişe Geçebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre 1 Metaverse Altcoin’i ve İki Ek Kripto Para Yükselişe Geçebilir

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, bir metaverse token'ının ve iki ek altcoin'in fırlamaya hazır olduğunu söylüyor.

sand

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, bir metaverse token’ının ve iki ek altcoin’in fırlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen anonim analist, The Sandbox’ın yerel token’ı olan SAND’in ikinci bir metaverse ralli dalgasını tetikleyebilecek mükemmel tekniklere sahip olduğunu söylüyor.

“SAND: Bu çizelge mükemmel IMO’ya benziyor. Metaverse rallisi #2 yakında geliyor mu?”

FHO4e98WQAwrJXl
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin Sherpa’nın radarında sıradaki altcoin, açık kaynaklı akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Analiste göre, FTM long girişler için birinci sınıf bir kurulum sunuyor.

“FTM: Sadece para atmam gerekiyor, birkaç gündür onu izliyorum. Bu alan bir giriş IMO’su için çok sağlam.”

FHODqlcWYAIVCcO

Sherpa’nın listesinde Woo Network’ün yerel token’ı WOO da var. Woo Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını düşük maliyetli likiditeye ve trade uygulamasına demokratik erişimle bağlayan bir likidite platformudur. Analiste göre altcoin tipik bir yükseliş piyasası yapısının belirtileri gösteriyor:

“WOO: Bunun hala bir yükseliş piyasası yapısı olduğunu düşünüyorum, bence düşükler daha yeni ayarlandı. Şimdi yukarı çıkalım. Hala elimde tutuyorum.”

FHOqtcuXsAM9Xs0

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x