Yükleniyor...

Potansiyel EigenLayer Airdrop: Nasıl Katılınır?

EigenLayer Airdrop için ekip henüz herhangi bir onay yayınlamasa da potansiyel AirDrop durumunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda hazırlıklı olmak gerekir.

eigenlayer airdrop

EigenLayer Airdrop için ekip henüz herhangi bir onay yayınlamasa da potansiyel AirDrop durumunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda hazırlıklı olmak gerekir. Ethereum ağı üzerinde kurulmuş bir ara katman yazılımı olan EigenLayer’ın, test ağı ile etkileşim kurarak AirDrop için uygunluğunuzu artırabilirsiniz.

EigenLayer Nedir?

EigenLayer, merkezi olmayan güveni metalaştırmayı amaçlayan Ethereum ağı üzerinde geliştirilmiş bir ara katman yazılımıdır. EigenLayer’ı entegre etmek, protokollerin Ethereum’un son derece güvenli güven ağını kullanmasını sağlar ve ödül teşvikleri aracılığıyla eksiksiz bir doğrulayıcı seti oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırarak maliyetleri düşürür. Bu yaklaşım, protokoller için yenilik potansiyelini önemli ölçüde artırır. Ayrıca stake yapanlar, artan kesme riskleri üstlenecekleri için ek staking ödülleri alacaklardır.

eigenlayer 1

Zincir hala test ağı aşamasında ve şu anda bir ana ağ tarihi veya token çıkış tarihi bulunmuyor, ancak Blockchain Capital liderliğindeki ve Polychain Capital, Electric Capital, Coinbase Ventures gibi önde gelen yatırımcıları çeken A Serisi 50 milyon dolarlık bir artış elde etmiştir. Bu nedenle, test ağını denemeye başlamanın ve bu yeni verim kaynağını tanımanın tam zamanı olduğu düşünülmektedir.

Öncelikle MetaMask’in kurulu olduğundan emin olmalısınız. Ardından olası bir EigenLayer AirDrop kazanma şansını artırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Adım: Goerli ETH’yi (gETH) edinin

gETH’ye erişim sağlamanın 2 yöntemi vardır.

gETH talebinde bulunmak için http://goerlifaucet.com adresine gitmelisiniz. Ayrıca bunun bir Alchemy hesabına sahip olmanızı gerektireceğini de unutmamalısınız.

Alternatif olarak, https://faucet.quicknode.com/drip adresine de gidebilirsiniz.

2. Adım: rETH’yi alın

https://testnet.rocketpool.net/ adresine gidin.

Cüzdanınızı Goerli ağını kullanarak bağlayın ve rETH almak için ETH’yi (gETH ağı) stake edin.

Staking para yatırma havuzu doluysa, bunun yerine http://app.uniswap.org adresine gidin ve cüzdanınızı bağlayın.

eigenlayer airdrop

“Select token” üzerine tıklayın.

eigenlayer airdrop 1

Bu adresi girin: 0x178E141a0E3b34152f73Ff610437A7bf9B83267A

Rocket Pool ETH (rETH) token’ı görebileceksiniz. Token’ı seçmek için üzerine tıklayın.

Bir miktar gETH girin ve bunu rETH ile değiştirin.

MetaMask’a rETH eklemek için bir istem alacaksınız. “Token ekle”yi tıklayın. Bu, rETH’yi MetaMask cüzdanınızda görünür hale getirecektir.

3. Adım: stETH’yi edinin

MetaMask cüzdanınızı açın ve “Gönder”e tıklayın.

Bu adresi ekleyin: 0x1643E812aE58766192Cf7D2Cf9567dF2C37e9B7F

Sonrasında stETH, EigenLayer test ağına gönderilecek.

“Anlıyorum”a tıklayın ve ETH miktarını girmeye devam edin ve stETH karşılığında gETH göndermeye hazırlanın

“İleri”ye tıklayın ve gönderme işlemini onaylayın.

eigenlayer airdrop 2

4. Adım: EigenLayer Testnet’te Stake Edin

http://goerli.eigenlayer.xyz adresine gidin ve MetaMask’i bağlayın.

Daha önce MetaMask’e eklediğimiz Rocket Pool Ether (rETH) ve Lido Staked Ether’i (stETH) görsel üzerinde görebilirsiniz.

rETH ve stETH’nize tıklayın ve onları stake edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner