Yükleniyor...

PRB Coin Yorum 2022 – PRB Coin Geleceği

PRB, Paribu’nun blokzincir projesi Paribu Net’in yerel token’ıdır.

prb

PRB, Paribu’nun blokzincir projesi Paribu Net’in yerel token’ıdır. Paribu Net, 2022 Ocak ayında Paribu tarafından hayata geçirildi. PRB’nin ön satışı 21 Şubat’ta gerçekleşti ve 9 Mart’ta Paribu’da işleme açıldı. Peki, PRB coin nedir, ne işe yarar?

PRB Coin Yorum

PRB, Paribu Net blokzinciri üzerinde geliştirildi. Paribu Net, EVM uyumlu bir blokzincir ağıdır.

PRB; hızlı, ölçeklenebilir, ekonomik, güvenli, birlikte çalışabilirlik özelliklerine sahip bir ağ olan Paribu Net’in yerel token’ıdır. Ağdaki tüm işlem ücretleri PRB ile ödenecek ve stake özelliği ile kullanıcılar validator olarak ağın yönetiminde söz sahibi olabilecek.

PRB, madenciliği yapılan bir token değildir. İlerleyen dönemlerde ağ içinde stake etme özelliği yer alacak ve oylama gücü elde edilebilecek. İşlem onaylarında pay sahibi olanlar, sundukları katkılar doğrultusunda onaylanan işlemler ücretlerinden pay alabilecek.

PRB ile Paribu Net üzerinde ağ ücretini ödeyebilir, hızlı bir şekilde PRB ve Paribu Net üzerinde oluşturulan P20 token’larının transfer işlem ücretlerini PRB ile ödeyebilirsiniz.

Paribu Net üzerinde akıllı kontratlar ve dağıtık uygulamalar oluşturup bu sistemlerin ekonomilerini PRB ile inşa edebilirsiniz.

İlerleyen dönemde PRB bakiyenizi, aday validatörlerden birine stake ederek onay sürecinin bir parçası olabilir ve işlem ücretlerinden pay alabilirsiniz.

PRB bakiyenizle oylama gücü elde ederek ağın geleceğinde söz sahibi olabilir, geliştirme önerileri iletebilir ve/veya geliştirme önerilerini oylayabilirsiniz.

PRB’yi kısa bir süre sonra Paribu’da sadakat programlarında da kullanabileceksiniz.

PRB Coin Fiyat

Öte yandan PRB Coin, 9 ve 12 TL olarak ön satışa sunulmuştu. Kripto para yazının yazıldığı sırada ise 20,58 TL’den işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner