Yükleniyor...

Profesyonel ve Genç Sporcular, Team Paribu Mentor ile Buluşuyor

Paribu, Team Paribu Mentor projesi aracılığıyla genç sporcuları profesyoneller ile bir araya getiriyor.

Profesyonel ve Genc Sporcular Team Paribu Mentor ile Bulusuyor

Paribu, Team Paribu Mentor projesi aracılığıyla genç sporcuları profesyoneller ile bir araya getiriyor.

Blockchain’in getirdiği merkeziyetsizliğin ve kripto sektörünün, geniş faaliyet alanlarına yayılmasıyla birlikte yeni projeler ortaya çıkıyor. Finanstan oyuna, oyundan spora kadar birçok alanda bu teknolojilerle karşılaşıyoruz. Paribu da bu çalışmalardan biri olan Team Paribu Mentor projesi kapsamında profesyonelleri genç sporcularla buluşturuyor.

Team Paribu Mentor ile Profesyonel ve Genç Sporcular Bir Arada

Bireysel branşlar ağırlıklı olmak üzere millî spor ve sporcuları desteklemek amacıyla kurulan Team Paribu çatısı altında projeler devam ediyor.

Paribu, Team Paribu Mentor Projesi ile profesyonel sporcularla genç sporcuları 3 aylık periyotlarda bir araya getiriyor. Klinik Spor Psikoloğu Berceste Şeber’in eşliğinde genç sporcular, Team Paribu sporcularıyla birlikte antrenman yapma, onların tecrübelerinden faydalanma, müsabakalar öncesi motivasyon çalışmalarıyla deneyimlerini ve bilgilerini artırma imkânı buluyor.

Team Paribu Mentor ile Profesyonel ve Genc Sporcular Bir Arada

Proje kapsamında şu ana kadar millî atlet Berfe Sancak ve genç sporcu Melih Candaş, millî jimnastikçi Ahmet Önder ve genç sporcu Mualla Nil Cevizcioğlu, millî modern pentatlet İlke Özyüksel ve genç sporcu Almira Belemir Dede, millî serbest dalışçı Fatma Uruk ve genç sporcu Ahmet Barış Kahraman, millî karateci Dilara Bozan ve genç sporcu Süleyman Aydemir, A millî kadın voleybol takımı kaptanı Eda Erdem ve genç sporcu Deniz Ertuğrul, millî yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve genç sporcu Sezen Akanda Boz, milli rüzgâr sörfçüsü Dilara Uralp ve genç sporcu Ada Tan yer alıyor.

Bu değerli isimlerin yer aldığı 8 Team Paribu Mentor videosu yayımlandı. Videoların tamamını Paribu’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner