Yükleniyor...

Real Madrid ve Barcelona’dan Metaverse Ortaklığı

İspanyol futbol kulüpleri FC Barcelona ve Real Madrid CF, ortak bir kripto para birimi ve metaverse için kolları sıvadı.

Real Madrid ve Barcelonadan Metaverse Ortakligi

İspanyol futbol kulüpleri FC Barcelona ve Real Madrid CF, ortak bir kripto para birimi ve metaverse için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz yılda işlem hacminde zirveleri gören metaverse ve NFT’ler, 2022 yılının ikinci çeyreğinde hacminin azalmasına rağmen rağbet görüyor. Dünya çapındaki kuruluşlar, markalar ve ünlüler blockchain teknolojileriyle ilgili ürünler oluşturarak akıma dahil oluyorlar.

Real Madrid ve Barcelona Metaverse’e Katılıyor

Finbold’ta yer alan habere göre, ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in yaptığı Twitter paylaşımında Real Madrid ve Barcelona’nın ortak ticari marka başvurusu yaptığı belirtiliyor.

Mike Kondoudis, tweetinde İspanyol futbol takımları FC Barcelona ve Real Madrid aşağıdakileri kapsayan ortak bir ticari marka başvurusunda bulundular açıklaması yaptı.

El Clásico rakiplerinin 5 Ağustos’ta aldığı ortaklık kararı kapsamında; sanal gerçeklik oyunları, sanal giysiler, ayakkabı ve şapkalar, kripto para birimi işlem yönetimi yazılımı ve daha fazlası yer alıyor.

Bu arada, bu iki futbol devi, hızla büyüyen NFT ve metaverse alanlarına dahil olan ilk kulüpler değil. Temmuz ayının başlarında, İngiliz futbol kulübü Crystal Palace da arması için NFT’leri, kripto para birimlerini, kripto borsalarını, sanal kıyafetleri, spor kıyafetlerini ve daha fazlasını kapsayan bir ticari marka başvurusunda bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner