Riot Blockchain, Üçüncü Çeyrekte Gelir Kaybı Yaşadı • Coinkolik
Yükleniyor...

Riot Blockchain, Üçüncü Çeyrekte Gelir Kaybı Yaşadı

Bitcoin madencilik şirketi Riot Blockchain, üçüncü çeyrek raporlarında gelirlerini düşürerek beklentilerin altında kaldı.

Riot Blockchain Ucuncu Ceyrekte Gelir Kaybi Yasadi

Bitcoin madencilik şirketi Riot Blockchain, üçüncü çeyrek raporlarında gelirlerini düşürerek beklentilerin altında kaldı.

Kripto madencilik şirketlerinin ayı piyasasındaki mücadelesi sürüyor. Birçok Bitcoin madencilik şirketi, iflas ve dava süreçlerinin ardından ayakta kalma mücadelesi veriyor. Compute North‘un iflas etmesinin etkileri henüz piyasa üzerinden geçmedi. Ancak tüm bu süreçlere rağmen Bitcoin madenciliği yapan şirketler, yatırım turlarından fon toplamayı da sürdürüyor. Son olarak piyasanın güçlü madencilik şirketlerinden Riot Blockchain, çalkantılı piyasa koşullarının da etkisiyle üçüncü çeyrekte gelirlerini düşürdü.

Riot Blockchain, Üçüncü Çeyrekte 10 Milyon Dolar Gelir Kaybı Yaşadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FactSet’in raporlarına göre, Bitcoin madencilik şirketi Riot Blockchain çeyreği 46.3 milyon dolar gelir ile kapattı. Analistlerin tahmini ise bu çeyrek bilançosunda, gelirin 56.3 milyon dolar olması yönündeydi.

Riot Blockchain’in hisse fiyatları ise çeyreklik raporunun açıklanmasının ardından düşüş yaşadı. Beklenti altı kalan raporlar, yatırımcıları memnun etmedi.

Madencilik Havuzu

Ancak gelir beklentilerini karşılayamayan şirket, varlık konusunda sıkıntı yaşamadı. Büyük madencilik şirketlerinin iflas ve işten çıkarma olaylarıyla gündeme gelirken, Riot Blockchain’in varlıkları stabil görüntü sergiledi.

Şirketin varlıkları, önceki çeyrekte 270 milyon dolar nakit ve 6.653 adet BTC olarak belirtildi. Son yayımlanan üçüncü çeyrek raporuna göre ise 255 milyon dolar nakit ve 6.766 adet BTC bulunduruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x