Yükleniyor...

Ripple (XRP) Yükselişe Geçti! XRP Neden Yükseliyor?

Düşüşe geçen kripto para piyasasına rağmen XRP yükselişini emin adımlarla sürdürüyor, XRP için güncel piyasa analizi.

xrp

Düşüşe geçen kripto para piyasasına rağmen XRP yükselişini emin adımlarla sürdürüyor, XRP için güncel piyasa analizi.

Bitcoin’in (BTC), 22.000 dolar seviyesine gelmesiyle birlikte birçok altcoin’de fiyat çöküşleri gerçekleşti. Altcoin piyasa değerinde ve altcoin fiyatlarında ciddi düşüşler gözlemlenirken, XRP fiyatı giderek artıyor. Son bir haftada çoğu altcoin yüzde yirmiye yakın düşüşler gözlemlenirken XRP tarafında ise, yüzde 13.36’lık yükseliş kripto yatırımcılarının dikkatini çekti.

XRP, Gösterdiği Yükseliş ile İlgi Topluyor

Ekran Resmi 2023 03 08 17.06.16

Özellikle de son zamanlarda yaşanan XRP tarafındaki gelişmeler, kripto sektörünün gündemine oturmuş durumda. XRP yatırımcılarının merakla beklediği XRPSEC davasına yönelik gelişmeler tüm hızıyla devam ediyor. Kripto piyasasının çöküşte olduğu dönemde XRP’nin böylesine bir yükseliş göstermesi dikkatli toplamış durumda.

XRP Grafik Analizi

XRP tarafında 1 günlük zaman dilimi için grafiğe bakıldığında, 0.36 dolar seviyelerinden güzel bir tepki alarak 0.397 dolar seviyelerine geldiği görülüyor. Önündeki ilk direnç seviyesi 0.428 dolar olan XRP, bu seviyeyi aşabilirse 0.444 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterebilir. Olumsuz senaryoya bakıldığında ise, yeniden 0.36 dolar seviyelerine geri çekilme gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 03 08 16.45.17 2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner