Yükleniyor...

Ripple’da (XRP) boğa koşusu: hangi fiyatlara ulaşabilir?

SEC davasındaki olumlu gelişmeler ile birlikte rüzgarı arkasına alan Ripple (XRP), yüzde 100'den fazla artış gösterdi, XRP için hangi noktalar hedeflenebilir?

SEC davasındaki olumlu gelişmeler ile birlikte rüzgarı arkasına alan Ripple (XRP), yüzde 100’den fazla artış gösterdi, XRP için hangi noktalar hedeflenebilir?

Çok uzun zamandır devam eden SEC-Ripple gerginliği, netliğe kavuşmaya başladı. Davaya ilişkin yeni açıklamalar, Ripple (XRP) cephesini ön plana çıkardı. Kripto endüstrisini adeta sırtlayan popüler coin, son 24 saatte yüzde 110’a yakın artış gösterdi. Yatırımcı bakımından da çok büyük bir kitleye sahip olan XRP, yükselişine devam ettiği sürüce hangi fiyatları hedefleyebilir?

Ripple (XRP) grafik değerlendirmesi

0,45 dolardan direkt olarak yukarı hamle yapan major coin, yüzde 110’a yakın artış göstererek 0,938 dolara ulaşmayı başardı. Fiyatı ani artışıyla birlikte bir süre sonra satış baskısı görüldü. Güncel olarak 0,788 dolardan işlem gören XRP, 0,918 doların üzerinde kalıcılık sağladığı takdirde sırasıyla 1,10 – 1,35 – 1,55 – 1,76 ve 1,97 doları hedefleyebilir.

Sıradaki üç direnç adına konuşacak olursak, bu değerler XRP’nin güncel fiyatı itibarıyla yüzde 40 – 70 ve 98’lik bir yükselişe denk geliyor. Piyasanın uzun bir süredir haber akışıyla ilerlediğini düşünürsek, Ripple cephesinden gelebilecek önemli ve pozitif gelişmeler, fiyatı yukarıya taşımaya devam eder gibi görünüyor.

Ekran Resmi 2023 07 14 10.15.45 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner