BlackRock CEO'sundan kripto para yorumu • Coinkolik
Yükleniyor...

BlackRock CEO’sundan kripto para yorumu

Son dönemde adını spot Bitcoin ETF'si ile sıkça duyduğumuz BlackRock'ın CEO'su kripto paralara dair düşüncelerini paylaştı.

blackrock 1

Son dönemde adını spot Bitcoin ETF’si ile sıkça duyduğumuz BlackRock’ın CEO’su kripto paralara dair düşüncelerini paylaştı.

9 milyar dolar varlık yöneten BlackRock‘ın CEO’su Larry Fink, katıldığı bir programda kripto paralara dair bir çerçeve sundu. Fink, kripto paraların uluslararası para birimlerini aşacağını ifade etti.

BlackRock CEO’su: kripto paralar uluslararası para birimlerini aşacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BlackRock CEO’su Larry Fink, CNBC’deki açıklamasında, kripto paranın dünya çapındaki talebinin uluslararası para birimlerini geçeceğini belirtti. Ayrıca Fink, kripto sektöründeki fırsat ve ilgiden bahsederken, kriptoyu “diğer varlık sınıflarından farklılaştıran uluslararası bir varlık” olarak tanımladı.

CNBC’ye konuşan BlackRock CEO’su Larry Fink, kripto paranın küresel talebinin uluslararası para birimlerini geçeceğini ifade etti. Fink, doğrudan Bitcoin hakkında konuşma yasağı olmasına rağmen, dijital varlıkların finansal alanda sahip olduğu potansiyel hakkında tutkulu bir şekilde konuştu.

BlackRock

Fink, “Yatırımcılığı demokratikleştirme sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz,” dedi. “ETF’lerin dünyadaki rolü yatırımları dönüştürüyor.” dedi. Fink, altın ETF’lerinin yatırım açısından oynadığı önemli rolü vurgularken, kripto paranın benzer bir etkiye sahip olabileceğine dikkat çekiyor.

“Son beş yılda, küresel yatırımcılarımız kripto paranın rolü hakkında giderek daha fazla soru soruyor,” şeklinde konuşan Fink, kriptoyu “uluslararası bir varlık” olarak adlandırmadan önce, uluslararası talebin “mevcut değerlendirmeleri aşabileceğini” belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x