Yükleniyor...

Coinbase, kripto kışına dair düşüncelerini açıkladı

Coinbase, Ripple'ın kısmi zaferinden sonra kripto kışının sonuna gelindiği düşüncesinde.

coinbase islemleri

Coinbase, Ripple’ın kısmi zaferinden sonra kripto kışının sonuna gelindiği düşüncesinde.

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, kripto kışına dair düşüncelerini paylaştı. Şirket, Ripple zaferini bir dönüm noktası olarak değerlendiriyor.

Coinbase, Ripple’ın kısmi zaferi ile kripto kışında “erime” görüyor

Coinbase, Ripple’ın kısmi yasal zaferinin ardından ayı döneminin sonuna gelindiğine inanıyor. Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal, kripto endüstrisinin yasal sorunları geride bırakmaya ve inovasyona odaklanmaya hazır olduğunu belirtti.

Grewal, CNBC’ye verdiği televizyon röportajında, “Yeşil filizler görüyoruz” diyerek Ripple Labs için uzun süredir devam eden Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile olan anlaşmazlıkta kısmi bir yasal zaferin yaşandığına dikkat çekti. Grewal, “Avukatlar ve mahkeme davalarıyla uğraşmak yerine insanların inovasyona ve yeni fikirlere, yeni teknolojilere odaklanmak istediğini” ifade etti.

ripple cbdc

Coinbase, Ripple’ın kısmi yasal zaferinin ardından XRP ticaretini tekrar açma kararı aldı. Bu karardan kısa bir süre sonra Coinbase, Crypto.com ve Kraken Pro gibi büyük ticaret platformlarında XRP ticaretinin yüzde 80’den fazla arttığı bir noktada işlemlere yeniden başladı.

Coinbase, bir Tweet’te “Dünün XRP kararı kripto endüstrisi için büyük bir kazançtır.” şeklinde açıklama yaptı. Bu, Coinbase’in Ripple davasının sonucunu olumlu bir şekilde değerlendirdiğini ve kripto endüstrisi için olumlu bir adım olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner