Yükleniyor...

Binance, son birkaç haftada binden fazla personelini işten çıkardı

Binance, geçtiğimiz birkaç haftada binden fazla çalışanını işten çıkardı.

cz binance ne btc ne bnb satti

Binance, geçtiğimiz birkaç haftada binden fazla çalışanını işten çıkardı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz haftalarda bini aşkın çalışanı ile yollarını ayırdı. Şirketin bu verilerine Wall Street Journal ulaştı.

Binance, geçtiğimiz haftalarda bini aşkın çalışanı ile yollarını ayırdı

The Wall Street Journal’ın haberine göre, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, son haftalarda binden fazla çalışanını işten çıkardı.

Bir kaynağa dayandırılan habere göre, Binance potansiyel olarak “personelinin üçte birinden fazlasını” işten çıkarmış olup daha fazla işten çıkarma yapma eğiliminde olduğu belirtiliyor. Binance baş strateji sorumlusu Patrick Hillman, bu ayın başlarında şirketten ayrıldığını ve bunu iyi bir şekilde gerçekleştirdiğini doğruladı. Ayrıca, diğer üst düzey yöneticilerin de şirketten ayrıldığı bildirildi.

binance esnek kredi

Geçtiğimiz hafta Binance CEO’su Changpeng Zhao, platformunu artan işlem hacmi için önümüzdeki altı ila 18 ay içinde hazır hale getirdiğini belirterek biraz iyimser bir tablo çizdi. Zhao, “Hala erken bir dönemde olduğumuzu düşünüyorum. Sektörün büyümesi için hala çok alan olduğuna inanıyorum” dedi ve olaylara her zaman olumlu bir şekilde baktığını vurguladı.

Binance, Mayıs ayının sonunda performansı düşük olan ve şirket kültürüne uymayan çalışanları işten çıkardığını açıklamıştı. Şirketin taşınmadan önce toplam çalışan sayısının yaklaşık 8.000 olduğu belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner