Yükleniyor...

CZ, işten çıkarma sayılarının yanlış olduğunu söyledi

Binance'in CEO'su CZ, işten çıkarma sayılarının yanlış olduğunu söyledi.

binance

Binance’in CEO’su CZ, işten çıkarma sayılarının yanlış olduğunu söyledi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ, işten çıkarma sayılarının yanlış olduğunu söyledi. CEO, Twitter üzerinden açıklama yaptı.

CZ: işten çıkarma sayılarının tamamı yanlış

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), bugün çıkan bir The Wall Street Journal haberine atıfta bulundu. Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan CZ, işten çıkarma sayılarının tamamının yanlış olduğunu yazdı.

CZ’nin Tweet’inde şunlar yazılıydı:

“Yetenek yoğunluğunu sürekli artırmaya çalıştığımız için istemsiz işten çıkarmalar oluyor. Bu her şirkette olur. Medya tarafından bildirilen sayıların hepsi yanlış. İyi tarafından bakarsak, bizim hakkımızda konuşmaya karşı koyamıyorlar. Hala işe alıyoruz.”

binance coin cryptocurrency bnb coin growth chart exchange chart

Bu durum kripto parası Binance’in başına gelen ilk değil. Bundan daha önce de bir işten çıkarma furyası haberi hakkında da CEO CZ, Twitter hesabından topluluğu bilgilendirmişti. Bununla birlikte CZ, daha önce de olduğu gibi bugün de bu sayıların yanlış olduğunu yazdı. Bu durumun her şirkette meydana geldiğini aktaran CZ, işe alımların devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner