Yükleniyor...

Binance, yeni baş hukuk müşaviri atadı

Binance, yeni bir baş hukuk müşaviri atadığını açıkladı.

Binance kripto 1

Binance, yeni bir baş hukuk müşaviri atadığını açıkladı.

Kripto para borsası Binance, SEC ile olan davasında elini güçlendirmeye çalışıyor. Borsa bununla birlikte yeni bir baş hukuk müşaviri işe aldı.

Binance, SEC davasında elini güçlendiriyor

ABD tarafında kripto para sektörü için baskı artarken şirketler de bu dönemi en iyi şekilde atlatmak için hazırlanıyor. SEC’in geçtiğimiz dönemde Binance, BinanceUS ve CEO Changpeng Zhao’yu (CZ) dava etmesiyle beraber borsa elini güçlendirmek istiyor. Daha önceden eski SEC ve Adalet Bakanlığı çalışanlarını bünyesine katan Binance, şimdiyse yeni bir baş hukuk müşaviri ataması yaptı.

Binance

Binance, kısa süre önce şirketten ayrılan Han Ng’nin bıraktığı boşluğu doldurarak Eleanor Hughes’u baş hukuk müşaviri pozisyonuna terfi ettirdi. Hughes en son APAC ve MENA’nın hukuk başkanıydı ve borsanın Bahreyn, Dubai ve Yeni Zelanda’da lisansları güvence altına almasına yardımcı olmuştu.

Binance, Eleanor Hughes’u yeni genel danışmanı olarak atadı. Binance bir açıklamada, Binance’in hukuk ekibine Kasım 2021’de katılan Hughes’un en son şirkette APAC ve MENA hukuk başkanı rolünü üstlendiğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner