Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB) Metaverse Platformunda Arazi Satışları Başlatıldı

Shiba Inu resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan bilgilere göre, SHIB:

shiba inu metaverse

Shiba Inu resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan bilgilere göre, SHIB: Metaverse arazi satışları başlatıldı.

Shiba Inu topluluğundan @shibainuart isimli Twitter kullanıcısı, SHIB’in yeni yardımcı programının ayrıntılarını paylaştı. Twitter kullanıcısı şu ifadelere yer verdi;

“SHIB için Yeni Yardımcı Programın Tanıtılması – Metaverse

SHIB resim, logo eklemek için kullanılacak. Resimleri istediğiniz kadar değiştirebileceksiniz, ayrıca bu özelliği her kullandığınızda SHIB yakımı olacak.”

SHIB: The Metaverse’ün Detayları Paylaşılıyor

Shiba Inu’nun metaverse projesiyle ilgili detaylar paylaşılmaya devam ediyor. SHIB’in metaverse projesi Shiberse’te SHIB yakımı, yeniden adlandırma, hem teklif hem de etkinlik aşamaları sona erdikten sonra, halka açık satış aşamasının da başlatılacağı aktarıldı. Shiba Inu ekibi, özellik kullanıma sunulduğunda topluluğu bilgilendireceğini belirtiyor.

SHIB’in metaverse projesi Shiberse’ün, giriş aşamasında, 36.431 arsanın kilidi açılacak ve Büyüme, Savunma, Teknoloji ve Para Birimleri Bölgesi olmak üzere dört farklı bölgenin bölümlerini ortaya çıkaracak. SHIB: Metaverse toplamda 100.595 arsadan oluşacak.

Robinhood listeleme haberlerinin ardından Shiba Inu, %20’den fazla yükseldi ve yazının yazıldığı sırada popüler meme token 0,00002641 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x