Yükleniyor...

NEO Son 24 Saat İçerisinde %23 Oranında Arttı

%23 oranında artış gösteren NEO (NEO), son 24 saat içerisinde yatırımcılarına en çok kazandıran kripto para birimi oldu.

NEO

%23 oranında artış gösteren NEO (NEO), son 24 saat içerisinde yatırımcılarına en çok kazandıran kripto para birimi oldu. Yazımızda NEO’nun ne olduğundan bahsedeceğiz.

2014 yılında Da Hongfei ve Erik Zhan tarafından AntShares adıyla kurulan proje, 2017 yılında ise NEO adını aldı. NEO, kendi kripto para birimini destekleyen, dijital varlıkların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesine olanak sağlayan bir blockchain platformudur.

Projenin en önemli amacı “akıllı ekonomi” sistemini oluşturmaktır. Bunu da akıllı sözleşmeleri kullanarak dijital varlıkların yönetimini otomatik hale getirerek sağlar.

NEO, son 7 gün içerisinde %57.4 oranında yükselerek yatırımcılarına önemli miktarda gelir elde ettirmiştir. Varlık yalnızca son 24 saat içerisinde %23 oranında artış gösterdi.

Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 46,54 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner