Yükleniyor...

Son 24 Saatte %80 Yükselen BSCPad (BSCPAD) Nedir?

Coingecko verilerine göre, gün içerisinde en çok aratılan kripto para BSCPad oldu.

bscpad 2

Coingecko verilerine göre, gün içerisinde en çok aratılan kripto para BSCPad oldu. Bu yazımızda sizlere BSCPad’in özelliklerinden bahsedeceğiz.

BSC Launch Pad, Binance Smart Chain Ağı için kurulmuş olan ilk merkeziyetsiz IDO platformudur.

BSCPad projesi, çeşitli kripto para birimi projelerine token dağıtma ve likidite artışını sağlama gibi katkılar vermesi planlanıyor.

BSCPad’in Özellikleri

BSCPad, tüm token sahiplerini kapsayan ve düşük bir giriş engeli ile teşvik ederken aynı zamanda ödüllendirmek için de bir çözüm buldu. Mevcut launchpad’lerin bir takım kusurları söz konusu. Ekosisteme katılabilmek için yeterli token elde etmenin yasak olması ve tokenlar elde tutulsa dahi, tahsis edilmesinin garanti edilememesi bu kusurlar arasındadır. Sistem, botların saniyeler içerisinde devreye girebildiği “ilk gelene ilk hizmet” esasına dayanır. BSCPad, bunu değiştirmeyi ve daha adil bir platform sunmayı amaçlıyor.

BSCPad, iki aşamalı bir sistem getirmiş durumda. Bu sistem sayesinde, her kademe içerisinde bir tahsis garanti altına alınmış durumda. Bu şekilde şans unsuru ortadan kalkmış oluyor. Tüm ödüller katılımcılara adil bir biçimde dağıtılıyor.

BSCPAD, mevcut launchpad’lerin sorunlarına alternatif sunma amacıyla yola çıktı. Bu platform, her ölçekte yer alan yatırımcıya, Binance Smart Chain üzerindeki projelere yatırım yapma fırsatı sağlayan adil bir sistem kurmuş durumda.

BSCPad Fiyatı

BSCPad, yazı kaleme alındığı esnada, Coingecko verilerine göre 3.42 dolar üzerinden işlem görüyor. Son 24 saatte %80 oranında artış yaşayan kripto para birimi, son bir saat içerisinde de %5 oranında artış gösterdi.

bscpad

BSCPAD’in piyasa hakimiyeti ise Coingecko verilerine göre 29.606.416 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner