Yükleniyor...

Cardano (ADA) Aramaları, Google’da Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Cardano (ADA) için Google'da yapılan aramalar, tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmış durumda.

cardano

Cardano (ADA) için Google’da yapılan aramalar, tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmış durumda. Google’da yapılan bu aramalar, ADA tokenının değerinin rekor kırmasıyla aynı zamana denk geldi.

Google Trend’in verileri, genellikle kripto para birimlerinin gidişatı hakkında önemli ipuçları veriyor. Google’da yapılan aramalara bakarak, kripto paraların gösterdiği performans hakkında fikir sahibi olunabilir.

Google Trends tarafından paylaşılan verilere göre Cardano, küçük yatırımcıların ilgi odağı olmuş durumda. Cardano aramaları, Şubat ayının başından beri önemli biçimde artış gösterdi.

Cardano’nun bu popülerliği, projenin önemli gelişmeler yaşadığı şu günlerde oldukça arttı. Projenin başındaki isim Charles Hoskinson, yeni ortaklıklardan ve entegrasyonlardan söz etmişti. Ayrıca Mary isimli protokol güncellemesi de hafta başında yayına girdi.

ADA’ya İlgi Artıyor

Cardano platformunun yerel tokenı olan ADA’ya olan ilgi her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz hafta, Dubai merkezli bir yatırım fonu, Bitcoin varlıklarından 750 milyon dolarlık kısmı satışa çıkarmayı ve yerine DOT ve ADA yatırımı yapmayı planladıklarını açıkladı. Yaşanan tüm bu gelişmeler varlığın değerini önemli biçimde etkiledi.

2021 yılına 0.18 dolarlık değer ile giren Cardano, birkaç gün önce toplamda %700 oranında bir artışla 1.50 dolara yükselmeyi başardı. Varlık yazı kaleme alındığı sırada 1.23 dolardan işlem görüyor.

ADA’nın bu etkileyici performansı, varlığın piyasa değerinin 40 milyar dolara ulaşmasını da sağladı. Bu gelişmelerin ardından ADA, Bitcoin ve Ethereum’un ardından en büyük üçüncü dijital varlık oldu.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x