Yükleniyor...

Chris Larsen: Ripple (XRP) San Francisco’da Kalacak

Ripple'ın (XRP) kurucu ortaklarından Chris Larsen, The San Francisco Chronicle'a verdiği demeçte, Ripple'ın merkezini San Francisco'da tutacağını belirtti.

larsen

Ripple’ın (XRP) kurucu ortaklarından Chris Larsen, The San Francisco Chronicle’a verdiği demeçte, Ripple’ın merkezini San Francisco’da tutacağını belirtti.

Larsen, San Francisco’nun, Ripple için en uygun bölge olduğunu ifade etti:

“Şehre bağlıyız. Şehrin çeşitliliği ve yaratıcılığı oldukça yüksek.”

Ripple, ABD’de yaşamış olduğu tüm sıkıntılara rağmen, personel sayısını genişletmeyi sürdürüyor. Toplamda 450 çalışana sahip olan Ripple, ekibini güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Ekim ayında Ripple’ın, merkezini başka bir ülkeye taşımayı düşündüğü sıklıkla konuşulmuştu. Gelen haberlere göre şirket, Japonya, Birleşik Krallık veya Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere taşınmayı ciddi bir şekilde düşünmüştü. Daha sonra ise Ripple, SEC tarafından dava edildi ve şuanda şirketin akıbeti belirsizliğini koruyor.

Chris Larsen, San Francisco’da faaliyet gösteren küçük işletmecileri de aktif olarak destekliyor. Larsen bu amaçla, küçük işletmeleri destekleyen bir girişim olan Avenue Greenlight’a 1.7 milyon dolarlık bağış yaptı. Larsen, diğer yöneticilere de benzer bir tutum izlemeleri için çağrıda bulundu.

 

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner