Yükleniyor...

STEPN ve GigaSpace, Metaverse Ortaklığı Kuracak

STEPN, metaverse veri tabanı sağlayıcısı GigaSpace ile meta şehri inşa etmek için stratejik bir ortaklık yapacağını duyurdu.

STEPN ve GigaSpace Metaverse Ortakligi Kuracak1

STEPN, metaverse veri tabanı sağlayıcısı GigaSpace ile meta şehri inşa etmek için stratejik bir ortaklık yapacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

STEPN şimdiye kadar, insanların sanal dünya ile eğlenceli temaslar kurabilmelerini sağlamıştı. Gerçekleştirdiği etkinlikler ve oyun çalışmaları ile adından söz ettiren şirket, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sanal şehir inşa edecek.

STEPN, Metaverse Çalışmalarını Sürdürüyor

Kullanıcılarına aktivite yaparak para kazanma imkanı sunan STEPN, metaverse çalışmalarını genişletiyor. Metaverse sanal depo sağlayıcısı GigaSpace ve STEPN ortaklığı neticesinde sanal bir şehir kurulacak.

Açıklamalara göre STEPN şehri, topluluğun ürün alışverişi yapabileceği, etkinlikler başlatabileceği, etkileşim kurabilecekleri ve eğlenebilecekleri bir yapıda planlandı.

STEPN ve GigaSpace Metaverse Ortakligi Kuracak 2

GigaSpace ile ortaklık yapan şirket, coğrafi zorlukları ortadan kaldırmayı ve insanların kolayca bir araya gelmesini sağlamayı amaçlıyor. Dünyanın dört bir yanından insanların katılabileceği STEPN şehri, sanal bir alan olacak. Şehrin içeriğinde, stadyumlar, alışveriş merkezleri, topluluk tesisleri gibi binaların yer alacağı paylaşıldı.

Sanal şehrin gelişme aşamasında olduğunu aktaran STEPN, GigaSpace’nin gerçekleştireceği lansmandan sonra meta şehrin kullanıma sunulacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x